WhatsApp’ tan Belge Gönderme Özelliği

WhatsApp İnternet Olmadan Mesaj Atma, İnternetsiz WhatsApp Kullanma, internet olmadan whatsapp, whatsapp nasıl ücretsiz kullanırım, internet olmadan whatsapp kullanılır mı, whatsapp için internet gereklimi, whatsapp internet olmadan çalışır mı, whatsapp internetsiz çalıştırma, internet yokken whatsapp, internet olmadan whatsapp kullanımı, internet olmadan whatsapp kullanımı programsız

WhatsApp’ tan Belge Gönderme Özelliği

WhatsApp bugün tüm dünyada olduğu gibi bizim ülkemizde de en çok kullanılan sosyal medya uygulamalarından bir tanesi bugün baktığınız zaman milyonlarca üyeye sahip olduğunuda görebilirsiniz.

Bu doğrultuda WhatsApp’ da üyelerine en iyi hizmeti sunabilmek adına sürekli olarak kendisini yenilemek ve özellik eklemeyi başarmıştır.

WhatsApp’ tan Belge Gönderme Özelliği

Bundan önceki dönemleri düşünecek olursak hayatımızda yalnızca facebook uygulaması vardı ve zorunlu olarak bir çok işlemi de buradan yapmak zorunda kalırdık onun hizmetleri de sınırlı olduğu için çözüm bulamazdık.

Örneğin bir sesli konuşma gibi özellik yoktu.

Gerçi WhatsApp’ da da bu özellik ilk başlarda yoktu ancak daha sonra yukarıda bahsetmiş olduğumuz gibi kendisine yeni özellikler ekleyerek sesli mesaj özelliğini de ekledi fakat şimdi sıra kendini biraz daha yenileyerek belge gönderim seçeneğini de hizmete sunmaya aldı.

Bu sayede uygulama üzerinden belge de gönderebiliyoruz.

 

WhatsApp ile Belge Nasıl Gönderilir?

Geçtiğimiz günlerde whatsApp uygulaması yeni bir özelliğini daha devreye aldı ve İOS uygulaması için bir güncelleme yayınladı bu sayede android ve İOS sürümlerinde OTA üzerinden bir güncelleme daha paylaştı.
Bunun için yapmanız gereken şey Android için WhatsApp uygulamasından, telefonunuza yüklediğiniz pdf., doc. ve xlx gibi belgelerinizi dilediğiniz kişiye gönderebiliyorsunuz.

İOS telefonlar herkesin bildiği gibi kapalı bir sistem bu nedenle de direk olarak telefondan belge gönderemiyorsunuz.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir