WhatsApp Gönderilen Mesaj Nasıl Geri Alınır?


WhatsApp bir ön adım atarak milyonların beklediği özelliği sonunda kullanıma koydu! Milyon kişilerin beklemekte olduğu bu müthiş özellik kullanılabilir bir halde !

WhatsApp yeni özellikler ile kendisine renk katmaya devam ediyor. WhatsApp öne sürdüğü özellik ile istemeyerek gönderdiğiniz mesajları artık geri alabilme özelliğini milyonlar ile kavuşturdu.

Binlerce,hatta milyonlarca WhatsApp kullanıcısı çok uzun bir süredir istediği mesaj geri alma özelliği ile kavuştu. Bu dev mesajlaşma platformunda resmi bir şekilde paylaşıma sunuldu.Ancak milyonların aklına tek bir soru: WhatsApp`da göndermiş olduğumuz mesajları nasıl geri alacağız?

Bu mükemmel özelliği kullanmak isterseniz elinizi çabuk tutmanız gerekecek! Çünkü geri al özelliği kullanılmak istenirse 5 dakika içinde geri alabilmeniz mümkün. Eğer bir Android işletim sistemi kullanıcısı iseniz WhatsApp`da bir kişiye gönderdiğiniz mesajı geri alabilmek için gönderdiğimiz mesaja basılı tutarak ardından karşınıza çıkan “Menü” kısmına ardından ise “Geri Al” ‘a dokunarak mesajınızı çok kolay bir biçimde geri alacaksınız.

iPhone ve Windows Phone kullanıcılarının yapması gereken de oldukça basit bir işlem bir süre basılı tutup “Geri Al” seçeneğine dokunarak basit bir şekilde işleminizi gerçekleştireceksiniz.

Mesajınız okunmadığı süreçte geri alma sistemi sizi “Mesaj Geri Alındı” şeklinde bir bildirim alacaksınız ve işleminiz gerçekleşmiş olacak.

Bu özelliği kullanmak için WhatsApp uygulamanızın en son sürümde olması yeterli olacak.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir