Westworld’un Mobil Oyunu Geliyor !


Westworld dizisi size yabancı gelebilir fakat son zamanların en beğenilen dizileri arasında yer alıyor. Dizi şuan ikinci sezon için hazırlıklarını yaparken bir yandan ise mobil oyunun duyurusunu yaptı. Mobil oyunun konusu dizi ile benzer olacak.

Nasıl bir oyun olacak ?

Geliştiricisinin Behavior Interactive olan oyunun dağıtımcısı “looney tunes ,scooby doo” gibi çizgi filmlerin yapımcısı olan Warner Bros olacak.  Delos Incorporated web sitesinde bulunan tanıtım broşüründe Westworld işletmesinde çalışmak isteyenler için hazırlanmış mobil simülasyon aracından bahsedilmekte.

Bu araç ile adaylar kendi yapay zeka dünyalarını oluşturmalarını  ve misafir lerin memnun edilmesinin sağlanması amaçlanıyor.  Bu tanımlar bir nevi oyunun sunduğu özellikleri özetlemiş oluyor. Bu araç için Delos Park Training Simulation adı verilmiş fakat mobil oyun için de bu isim mi kullanılacak tam olarak bilinmiyor.

Oyunun şuan da belirli bir grup tarafından testlerine başlandığı belirtilmekte.  Tahminimize göre yeni sezonun başlamasına yakın bir vakitte oyun da indirmek için bizlere sunulacak.

Geniş bir kitlesi olan bu dizinin oyununun da çok ilgi görmesini bekliyoruz


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir