Vodafone ve Türk Telekom için Hediye İnternet Nasıl Yapılır?


İnternet ihtiyacımızın bilindiği üzere git gide gelişen teknolojiyle artıyor. Durum o ki günümüzde para kadar internet de artıyor.

Operatörler bu konuda müşterilerine hediye paketleri sunarak ihtiyaçlarını bir nebze de olsa azaltmak için çalışıyor. Sizlere iki büyük operatör olan Vodafone ve Türk Telekom için kullanabileceğiniz hediye internet paketlerini derledik.

TÜRK TELEKOM

1_)  Faturasız 1 GB Hediye İnternet Kampanyası

Faturasız 1 GB hediye internet kampanyası kapsamında Türk Telekom uygulamasından yapılan banka kartı / kredi kartı ile yapılan yüklemelerde 1 GB internet hediye ediliyor. Kampanyaya katılmak için yükleme yapmadan önce 5555’e “1 GB KAZAN”  yazıp göndermeniz gerekmektedir.

Örnek/ 1 GB KAZAN —-> 5555

2_) Türk Telekom Selfy

Türk Telekom Selfy dünyasına katılarak her gün akşam 21.00’dan sabah 09.00’a kadar ücretsiz mesajlaşabilir ve ücretsiz olarak sosyal medya hesaplarınıza Selfy ile erişim sağlayabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken gece yazıp 4545‘e SMS göndermek.

Örnek/ gece —-> 4545

3_) E-Fatura Hediye İnternet Kampanyası

Faturalarınızı e-fatura kullanarak kağıttan tasarruf ettiğiniz gibi Türk Telekom tarafından hediye edilen 1 GB internet paketi de kazanabilirsiniz. Yapmanız gereken 1GB emailadresiniz@hotmail.com şeklinde 3008’e SMS göndermek.

Örnek/ 1GB turktelekom@turktelekom.com —-> 3008

 

 

Vodafone

1_) Vodafone Bana Ne Var?

Vodafone Yanımda uygulamasını indirip “Bana Ne Var?” kısmından hediye internetiniz alabilirsiniz ve her hafta bunu tekrarlayabilirsiniz.

Hediye internetler 1 günlük olduğu gibi 500MB 250MB 100MB olarak değişkenlik gösterebiliyor. Bu konuda biraz yetersiz olan Vodafone’nin şuanlık tek hediye internet kaynağı bununla sınırlı kalmış durumda.

 

 


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir