Turkcell’den Ücretsiz (3 GB ) İnternet


Her gün saatlerimizi geçirdiğimiz internet eğer olmazsa eksiklik hissediyoruz neredeyse ölü gibi oluyoruz. Eğer öğrenciyseniz veya maddiyatınız iyi değilse telefonunuza internet paketi yapmak çok zorlaşıyor. Tabi Turkcell sağolsun fiyatları sayesinde dahada zorlaştırıyor işi. Bende bu sorunları yaşadığım ve internete ihtiyacım olduğu için sizin gibi Turkcell ücretsiz internet arayışına girdim ve öğrendiğim ve işime yarayan bir kaç yöntem buldum. Anlattığım tüm yöntemler yasaldır hiç bir ceza, veya para kesilmez rahatlıkla yapabilirsiniz.

Bip İle Toplam 3 GB İnternet

Aslında ücretsiz internetin çoğunu, Turkcell’in sohbet uygulaması olan BİP ile alacağız. Öncelikle 3 yol kullanacağız ve her yol 1 GB ücretsiz internet verecek.

Bip Yükle: Play Store veya App Store’dan bip uygulamasını yükleyip kullanırsanız 1 GB internet kazanıyorsunuz.

Grup Kur Mesaj At: Bip’te hızlıca 2-3 arkadaşınızla bir grup kurup “ilk mesajı” siz atarsanız 1GB internet kazanıyorsunuz.

5 Gün Boyunca 10’ar Mesaj At: Bip uygulaması ile 5 gün boyunca kesintisiz her gün 10 mesaj atarsanız 1 GB internet kazanacaksınız fakat arada unuttuğunuz günler olursa tekrar başa dönersiniz kesintisiz 5 gün ve her gün en az 10 mesaj olmak zorunda.

NOT: Bu yazıyı her yeni yöntem bulduğumda güncelleyeceğim ve sizi internetsiz bırakmayacağım. Bana destek olmak isterseniz bu yazıyı paylaşmanız yeterli teşekkür ederim.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir