Telefonunuzu Oyun Konsoluna Çevirebilirsiniz.

, Telefonunuzu Oyun Konsoluna Çevirebilirsiniz., Phonejoy Gamepad 2, Phonejoy Gamepad 2 fiyat, Phonejoy Gamepad 2 özellikleri, phonejoy gamepad 2 price, phonejoy gamepad 2 amazon, android gamepad gittigidiyor, android gamepad fiyat,Telefonunuzu Oyun Konsoluna Çevirebilirsiniz.

Phonejoy Gamepad 2 ile telefonunuzu oyun konsoluna çevirmek çok kolay.

Telefonunuzu Oyun Konsoluna Çevirebilirsiniz,, Telefonunuzu Oyun Konsoluna Çevirebilirsiniz., Phonejoy Gamepad 2, Phonejoy Gamepad 2 fiyat, Phonejoy Gamepad 2 özellikleri, phonejoy gamepad 2 price, phonejoy gamepad 2 amazon, android gamepad gittigidiyor, android gamepad fiyat

Eskiden android telefonlar da konsol ile oyun oynamak denince bir tuhaf bakılırdı. Üstelik 2015 yılında bu durum gerçekliğe kavuştu.

Aranızda bazılarınızın zaten oyun konsolunu bazı aparatlar ile telefona bağlayabiliyoruz diyenleri duyar gibi oluyorum. Ancak bu cihaz ile oynamak daha zevkli ve gerçekçi.

Şuana kadar satışında rekorlar kırılmış durumda.

 

Firmaya rakip bir firma olmaması ise dikkatlerden kaçmıyor değil. Henüz iphone markalı telefonlar için bu tarz bir cihaz firma tarafından satışa çıkarılmadı ancak ilerleyen süreçte hepimiz göreceğiz.

Aparat sayesinde yarış oyunlarını ve FPS oyunlarını oynayabilirsiniz.

Ürün yurt dışında 59,99 dolara satışa sunulmuş durumda.


“Telefonunuzu Oyun Konsoluna Çevirebilirsiniz.” için bir yanıt

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir