TASARIM VE TEKNOLOJİ HARIKASI iPHONE X


Akıllı telefon denince akla hemen onun adı gelir. iPhone her yeni modelinde telefon dünyasında devrim yaratıyor. Kullanıcılarının asla kendinde vazgeçmesine izin vermeyen marka, kendi ufkunu genişlettiği gibi kullanıcıların dünyasına da sürekli yeni bir şeyler ekliyor.
Apple, iPhone serisinin en yeni modeli olan iPhone X, donanımsal ve yazılımsal olarak değişmiştir. Tasarımı ve teknolojik özellikleri ile kendini geliştirmiş olan iPhone X, güncel teknolojiler ile işletim sistemini de yükseltmiştir. iPhone X, geniş ekranı ile kullanıcıların rahatlığını ön planda tuttuğunu gösteriyor. Aynı zamanda diğer modellerden farkını da arka tarafının cam ve çerçevesinin paslanmaz çelikten üretilmiş olması ile farklı renk seçeneklerinin sunulması her zevke hitap ettiğini kanıtlıyor. Bir başka özelliği de Face ID, böylece kullanıcılar şapka, gözlük, karanlık ya da aydınlık fark etmeksizin kullanabiliyor. Böylece kullanımda hiç bir zorluk yaşanmıyor. Akıllı cihazlarda en sık yaşadığımız sorun, şarjının kullanıma bağlı olarak hızlı bir şekilde bitmesidir. AncakiPhone, bu modelinde bu soruna da çözüm bularak, yarım saatte yüzde elli doluluğa ulaştırıyor. Suya, kire, toza ya da darbeye karşı olan dayanıklılığını sertifikaları ile kanıtlıyor. iPhone X korkmadan sakınmadan açık havada, yağmurda, çamurda rahatlıkla kullanılıyor. Çift işlemcisine yardımcı olan dört çekirdekli işlemcisi ve M11 hareket işlemcisi ile performansını fark edilir derecede artırıyor. Farklı kapasiteli depolama alanları ile iki seçenek sunan telefon, tercihi kullanıcıya bırakıyor. Geniş bir müzik, film, oyun ya da video arşivi olan kullanıcılar için yüksek kapasiteli model tercih edilirken, normal kullanımlar için daha düşük hafızaya sahip olan model kullanılabilir.
Kaliteli bir ses ve görüntü sistemine sahip olan iPhone X, MediaMarkt’ta uygun fiyatlara bulunuyor. Kamera ve video çözünürlükleri ile fotoğraf çekmeyi sevenlere çağ atlattıracak olan iPhone X, ön kamerasında bulunan portre modu, pozlama kontrolü ve Truedepth, video modları arasında da TimeLapse ve SlowMotion seçenekleri bulunuyor. Bunların dışında teknik özellikleri sayesinde fotoğraf ve video çekmeyi sevenleri kendine çekiyor. iPhone X kampanyaları MediaMarkt internet sayfasında detaylı bir şekilde anlatılıyor.iPhone 10. yılına özel olarak tasarladığı modeli ile adından sıklıkla söz ettiriyor. MediaMarkt’ın da kampanyaları ve indirimleri ile desteklemesi, iPhone X’e olan talebi artırıyor. iPhone X, uygun fiyat seçenekleri ile MediaMarkt’ta.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir