Şişmanlatan Markaların Şişman Logoları

Şişmanlatan Markaların Şişman Logoları

İnternette gezerken denk geldiğim ve çok hoşuma giden bir çalışmayı sizlerle paylaşmak istiyorum.

Dünya genelinde en büyük pazar payına sahip olan markaların ne kadar sağlıklı olup olmadığı meçhul olan bu firmaların şişman logolarını yapmışlar.

 

Bi çoğumuzun zaten kullanmadığı (biz kullanmıyorsak kim kullanıyor 🙂 )

Tasarımcının vermek istediği mesaj ise apaçık ortadadır.

gidin güzel ananızın mis kokulu dolmalarından, sarmalarından yeyin arkadaş. Şunlara ne para veriyorsunuz. Sonra yok efendim “şuram şu kadar büyüdü”,” ayol çok kilo aldım” diyorsunuz.

 

Şişmanlatan Markaların Şişman Logoları,Şişmanlatan Markaların Şişman Logoları, kfc logo, burger logo, little caesars logo, pepsi logo, mc donalds logo, pizza hut logo, şişmam logolar, şişman logolar Şişmanlatan Markaların Şişman Logoları, kfc logo, burger logo, little caesars logo, pepsi logo, mc donalds logo, pizza hut logo, şişmam logolar, şişman logolar Şişmanlatan Markaların Şişman Logoları, kfc logo, burger logo, little caesars logo, pepsi logo, mc donalds logo, pizza hut logo, şişmam logolar, şişman logolar Şişmanlatan Markaların Şişman Logoları, kfc logo, burger logo, little caesars logo, pepsi logo, mc donalds logo, pizza hut logo, şişmam logolar, şişman logolar Şişmanlatan Markaların Şişman Logoları, kfc logo, burger logo, little caesars logo, pepsi logo, mc donalds logo, pizza hut logo, şişmam logolar, şişman logolar Şişmanlatan Markaların Şişman Logoları, kfc logo, burger logo, little caesars logo, pepsi logo, mc donalds logo, pizza hut logo, şişmam logolar, şişman logolar Peki bu logolar hakkında sizin düşünceleriniz neler ? Yerinde bir çalışmamı olmuş ?


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir