Samsung’tan Yeni Tarayıcı Uygulaması


https://bilginiz.biz/kategori/teknoloji Teknoloji rehberinden alınan bilgi doğrultusunda, Samsung, mobil cihazlar için ürettiği İnternet tarayıcısını Google Play mağazası üzerinden listeledi. Şu anlık sadece test aşamasında olan Samsung Internet tarayıcısı, böylece diğer akıllı cihazlar (test aşamasından sonra) ile de kullanılabilecek

Samsung Internet uygulaması bizlere neler sunuyor?

Hali hazırda Samsung Internet Beta ismi ile Google Play Store’da yer alan uygulamayı kuranlar kullanıcılar, geliştiriciler tarafından eklenen anlık yeni özelliklere en hızlı erişim şansı elde edebilecekler. Şimdiden uyaralım, uygulamanın şu an birçok akıllı cihaz için uyumlu değil bunun da altını çizmek gerekiyor.

Samsung şu an için bu tarayıcının android 5.0 Lollipop ve üzeri yüklü tüm Samsung Galaxy ile Google Nexus modelleri ile çalıştığını açıkladı. Unutmadan söyleyelim uygulama şu anda sadece bazı ülke mağazalarında yer alıyor.

Samsung Internet tarayıcısının öne çıkan özelliklerinden birisi ise 360 derece videolara verdiği destek. Bu özellik sayesinde Gear VR sanal gerçeklik gözlüğü olmadan da kullanıcılar 360 derecelik videoları rahatla izleyebilecekler. Resim içerisinde resim modu, Amazonda bulunan fiyatları karşılaştırabilmek amacıyla Amazon Shipping Asistant desteği, web ödemeleri desteği ve DuckDuckGo arama motoru desteği, QR kod okuma ve yönlendirme de diğer özellikler arasında yer alıyor.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir