Samsung Galaxy S8 Açılmama Sorunu ve Çözümü


En yeni amiral gemisi akıllı telefon modellerinde dahi bazı sorunlar ve problemler söz konusu olabiliyor. Samsung’un geçtiğimiz aylarda çıkartmış olduğu Galaxy S8 modelide bunlardan birisi oldu diyebiliriz. Bu noktada oldukça başarılı bir model olan bu cihaz gerek tasarımı gerekse donanım özellikleri ile dikkatleri çekiyor. Bizde sizlere bu içeriğimizde söz konusu model olan Samsung Galaxy S8 açılmama sorunu ve bu sorunun çözümü hakkında yapabileceklerinizden bahsedeceğiz. Yeni ortaya çıkan Galaxy S8 modellerinin açılmama sorununda küçük ve basit bir işlem ile bu sorunu çözebileceksiniz.

Samsung Galaxy S8 Açılmama Sorunu ve Çözümü

Samsung’un Galaxy S8 yada Galaxy S8+ modelini kullanıyorsanız ve güç tuşuna bastığınızda ise telefonunuz açılmıyor ve sizlere yanıt vermiyor ise yapmanız gereken bazı işlemler bulunuyor. Cihazın güç butonu ve ses azaltma butonlarına basılı tutarak yaklaşık olarak yedi saniye bekleyin. Bu esnada telefonunuzda hard reboot işlemi gerçekleşecek ve bu işlem sonucunda Galaxy S8 akıllı telefonunuz hiçbir şekilde zarar görmeyecek.

Bazı modellerde açılışlarda yavaşlama olduğundan ötürü yazılımsal bir sorundan kaynaklı telefonunun açılmaması ile karşılaşabilirsiniz. Telefonunuzda yeterli şarj oranı var ise bu yöntemi deneyebilir ve hala açılmıyorsa teknik servise başvurabilirsiniz. Model oldukça güçlü bir amiral gemisi olsada Samsung’un bazı noktalarda yazılımsal hatalardan kaynaklı bu gibi sorunları ortaya çıkabiliyor. Gelecek ve modele verilecek güncellemeler ile bu ve buna benzer sorunların tamamen ortadan kalkacağını ifade edebiliriz. Bu içeriğimizde sizlere Galaxy S8 kapanma sorunu ve çözümü işlemlerini anlattık, umarız yararlı olmuştur.


“Samsung Galaxy S8 Açılmama Sorunu ve Çözümü” için bir yanıt

  1. SÜPERSİNİZ SAYENİZDETELEFONUMU GÜÇ VE SES TUŞUNA BASARAK SORUNSUZ AÇABİLDİM, ÇOK TEŞEKKÜRLER

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir