Rexel Auto+100x Evrak İmha Makinesi İncelemesi


Küçük ebatlarına rağmen işlevsel teknik özellikleri ile ön plana çıkan Rexel Auto+100x evrak imha makinesi sıklıkla tercih edilen cihaz modelleri arasında yer alıyor. Kredi kartı imha özelliğine de sahip olan cihaz aynı zamanda CD, DVD ve plastik kart imhası için de ideal. Cihazın özellikleri hakkında bilgi sahibi olduğunuzda neden bu kadar sık tercih edildiğini de kolaylıkla anlıyorsunuz.

Zımba Teli Çıkarmanız Gerekmiyor

Öncelikle cihaz kompakt bir tasarıma sahip ve ofislerde ya da evlerde minimum düzeyde yer kaplıyor. Rexel Auto+100x evrak imha makinesi 435 mm x 310 mm x 445 mm ölçülerine sahip. Ağırlığı 19 kg olan evrak imha makinesi S3 güvenlik seviyesine sahip. Evrakları cihazın haznesine yerleştirdikten sonra beklemeniz gerekmiyor. Aynı zamanda belgelerin üzerinden zımba teli, ataç ve benzeri aparatları da çıkarmanıza gerek yok.

Cihazın çapraz yani konfeti kesim özelliğine sahip olması da lokomotif özellikleri arasında bulunuyor. Kağıt haznesi 100 yaprak kapasitesine sahip olmasına karşın gayet seri bir şekilde imha işlemini gerçekleştirebiliyor. İmha işlemi ise kapalı bir ünite ile yapılıyor. Manüel olarak 6 yaprak imhasını da gerçekleştirebileceğiniz bir seçenek sunan evrak imha makinesi, kapalı ünite içerisinde tuttuğu 100 adetlik evrak imhası işlemini sadece 10 dakika içerisinde tamamlıyor.

Ultra Sessiz Çalışan Evrak İmha Makinesi

4 mm x 50 mm kesim ölçüleri ile güven veren bir imha işlemi yapan cihaz modelinin ön plana çıkan özellikleri arasında otomatik sıkışma önleyici sisteme sahip olması da var. Ultra sessiz çalışıyor olması da yine dikkat çeken bir diğer teknik özellik olabiliyor. Cihaz modeline kazandırılan küçük bir atık kutusu haznesi penceresi, boşaltım yapmanız gereken zamanı kolayca anlamanızı sağlıyor. 26 litre gibi geniş bir atık haznesine sahip olması, oldukça seyrek bir boşaltım ihtiyacı duyulmasını da beraberinde getiriyor.

Cihaz üzerinde 3 adet gösterge yer alıyor. Bunlar; “kapı açık”, “kağıt sıkıştı” ve “soğumada” uyarılarını veren göstergeler oluyor. Ağız genişliği 22.1 cm olan evrak imha makinesi gizli belgelerin hızlı, kolay ve sessiz bir şekilde imha edilmesi için son derece ideal bir seçim olabilir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir