Queens Park Le Jardin Hoteliyle Akdenizde Tatilin Keyfini Çıkarın


Tatil yapmak herkesin ihtiyacı olan ve mutlaka yapılması gereken eylemdir. Zihnin ve bedenin her açıdan rahatlaması açısından da önemlidir. Özellikle Queens park le jardin hotel, doğadan sizi koparmayarak, denize sıfır olan ve 200 metrelik sahil olanağını kendi alanında barındırarak, deniz, kum, çiçek ve her biri birbirinden güzel ağaçlarla sizler için sağlıyor. Size sadece dinlenmek, eğlenmek, rahatlamak ve gevşemek kalıyor.

Aile odaları 40 metre kare iken, standart odalar 20 metre kare olarak düzenleniştir. Tüm odalarda, dilediğiniz ve ihtiyacınız karşılayan etkenleri bulabilirsiniz. Televizyon, merkezi klima, banyolar, saç kurutma makinalarına kadar ihtiyacınız olan tüm gereksinimler en iyi şekilde ayarlanıp  düzenlenmektedir.

En Güzel Restoranlarla Dünyanın Değişik Lezzetlerini Deneyim

Queens park le jardinhotels, sizler için 3 ayrı restoran üzerinden farklı lezzetleri deneyebilme imkanı verir. Bu imkan size;

  • Veronica A La Carteile Uzakdoğu Mutfağı,
  • Melissa A La Carte ile Türk Mutfağı,
  • Magnolia A La Carte ile İtalyan Mutfağı

Lezzetlerini en iyi şekilde vererek, sizler için geri dönüşü olumlu olan lezzet harikalarını tatmanıza da olanak veriyor. Böylece istediğiniz türde her zaman beklentilerinizi alarak, pozitif konaklamanın yanı sıra, yepyeni lezzetleri de keşfedebilirsiniz.

Aynı zamanda sabahtan başlayarak akşama kadar belirli saatlerle yeme içme imkanı sürekli olarak sağlanır. Sabah kahvaltı ile başlayan serüven, geç kahvaltı imkanı, gözleme, öğle yemekleri, Snack ikramlar, dondurma olanağı, akşam yemeği, gece çorbası ve spagetti ile devam eder. Böylece sürekli olarak lezzet deneyimlerini günün belirli saatlerinde bulabilir ve yaşayabilirsiniz. Yemek endişeniz olmadan, yüzmeden sonra acıkan karnınızı doyurabilir ya da şezlongunuza uzanmışken, dondurmanızı yiyebilirsiniz.

Spor ve Eğlence Alternatifleri

Gündüzleri animasyon gösterileri dahil olmak üzere, yetişkinler ve çocuklar için su kaydırağı olanakları yer alır. Aynı zamanda dans gösterileri de Queens park le jardinhotel imkanında bulabileceğiniz diğer eğlence imkanları arasındadır.

Eğer sporu her zaman seviyorsanız, Fitness Center’a giderek sporunuzu tatilinizde de aksatmadan yapabilirsiniz. Ayrıca özel sauna ve masaj alanlarından da yararlanabilir ve ihtiyacınız olan güzellik salonlarına giderekte, bakımlarınızı aksatmadan sürdürebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir