Oduman İle Nargile’nin Yeni Yüzü


Tarih boyunca insanlar nargileyi kullanmış ve sevmiştir. 15. yy’da hindistanda ortaya çıkan nargile günümüze kadar birçok evrim geçirmiştir. Önce hindistan cevizi kabuğundan yapılan nargileler günümüzde çeşitli şekillerde ve boyutlarda ortaya çıkmaktadır.

Günümüzde nargileler çelik veya döküm ana gövde üzerine cam kullanılarak üretilmektedir. Tarihten günümüze içim şekli ve mantığında pek farklılık olmasada görsellik,  kolay kullanılabilirlik, kolay taşınabilirlik ve uzun ömürlülükleri bakımından çok şey değiştiğini söylemek mümkün.  Boyutları küçülen ve daha modern görünüme sahip nargileler içim kaliteleri arttırılmış ve kullanımı kolaylaştırılmıştır. Modern nargile takımları olarak adlandırılan yeni nargile modelleri hem kolay sökülüp takılabilen, kolay taşınabilen ve az yer kaplayan ürünlerdir.

Geçmişte kafelerde yaygın olarak kullanılan nargile takımları günümüzde ev kullanıcıları tarafından da yoğun ilgi görmektedir. Bu talep ve ilgi sayesinde birçok yeni ürün ortaya çıkmış ve nargile pazarı oldukça büyümüştür. Bu pazarın oluşturmuş olduğu rekabet sayesinde insanlar daha kaliteli ürünleri daha uygun fiyatlarla satın alabilmektedirler. Geçmişte ürün kalitesine oranla daha yüksek fiyatlarla satılan nargileler günümüzde nargile fiyatlarının ürün kalitesine oranla oldukça düşmesini sağlamıştır.

Oduman Kimdir?

Yenilikçi ürünler ve modern tasarımlarıyla nargile dünyasına yeni bir boyut kazandıran Oduman markası ülkemizde ve dünyada en çok tercih edilen markalar arasındadır. Nargile pazarına sunmuş olduğu kendi üretimi olan yüksek kalitedeki nargileler, nargile severler tarafından aranan ürün olmuştur. Özellikle taşınabilir çantalı nargile modelleri ve yüksek görselliğe sahip led aydınlatmalı ürünler sunmaktadır. Sektöre kazandırdığı birçok yeni ürün sayesinde büyük ve hantal nargilelerden küçük nargilelere dönüştürmüş ve küçük nargilelerin de keyifli içim sunabileceğini ispatlamıştır. Çantalı olarak satışa sunulan seyahat nargileleri olarakta adlandırılan bu ürünler nargile severlerin gönlünde taht kurmuştur.

Seyahat Nargileleri

Genellikle geleneksel nargilelere oranla boyutları küçük içim kalitesi yüksek çantalı nargile modelleridir. Nargile gövdesi ve nargile malzemeleri’nin küçük bir çanta yardımı ile taşınabildiği gezi ve seyahatlerinizde kolaylıkla yanınızda taşıyabileceğiniz nargile modelleridir.Nargile modeline gore özel olarak tasarlanan çantaları sayesinde hem az yer kaplar hem de evinizde aracınızda kolaylıkla yer bulabilirsiniz.

Ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi için online satış sitemiz olan https://www.odumantr.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.