Kingroot APK Nasıl Kullanılır?


KingRoot, android sistemi için root gerçekleştirirken kullanılan uygulamadır. Görünüşte diğer root yapan uygulamalarla benzerlikler olsa da, bazı Android aygıtları için farklılıklar sunan Kingroot indir uygulaması ve Windows için Kingroot PC’de mevcut olmasından ötürü gerçekten çok daha hızlı ve günceldir. Kingroot Apk’nin en son sürümü, Android Lollipop 5.0, Kit-Kat 4.4 ve Jellybean 4.3’te root yapmak için kullanabileceğinizden, root için en iyi ve kapsamlı araç olduğunu söyleyebiliriz.

Kingroot Özellikleri

  • Sistemi onarır
  • Pil ömrünü uzatır
  • Özelleştirilebilir görünüm
  • Samsung Galaxy S6, Galaxy S5 (4G), Galaxy Note3 (4G), SONY Z3 ve daha pek çok cihaz gibi yeni cihazları destekler.
  • Root Android 5.1 – 6.0 (Özellikle 5.1 için), Rusça, İspanyolca, Portekizce, Hintçe ve Endonezya için yeni diller ekledik.

KingRoot Nasıl Kullanılır

Android cihazlarda root işlemine başlamadan önce, Android telefonunuz için oluşabilecek tüm riskleri bilmeniz gerekir. Rootlu olan android cihazınızın garantisi geçersiz sayılır! Android’in zaten root modunda olduğu durumlarda, android sisteme tam erişim haklarına sahip olursunuz, bu nedenle sisteminizi ayarlarken dikkatli olmalısınız. Bilmediğiniz şeyleri yapmak veya cihazınızın servise gitmesine neden olur. Kingroot APK indir işlemini yapmak için alttaki siteyi kullanmalısınız çünkü bu uygulama playstore’da bulunmaz. Bu yüzden playstore bulunmayan uygulamaları yüklemek için Bilinmeyen kaynakları etkinleştirin. Ayarlar -> Güvenlik -> Bilinmeyen Kaynak menüsüne gidin. USB Hata Ayıklamasını etkinleştirin, Ayarlar -> Geliştirici Seçenekleri -> USB Hata Ayıklama kontrolüne gidin. Android 4.2 ve üstü sürümlerde, bildirim bir geliştirici görünene kadar Ayarlar -> Telefon hakkında -> Yapı numarası seçeneğine art arda dokunun, Ayarlar -> Geliştirici seçenekleri -> seçeneğine gidin ve USB Hata Ayıklama seçeneğini işaretleyin.

Uygulamanın PC’nizde de kullanabilirsiniz: http://www.kingrootindir.com/2017/04/kingroot-pc.html


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir