iPhone Telefonunuza iTunes Kullanmadan Nasıl Müzik Atabilirsiniz?


Müzik hayatımızın en önemli bir parçası, duygularımızı düşüncelerimizi müzikle ifade ediyoruz. Mutluluğumuzu üzüntümüzü hep şarkılar aracılığı ile paylaşıyoruz. Hal böyle olunca mekandan bağımsız her yerde müzik dinleyebiliyoruz. Evimizde, işyerinde, okulda, sokakta cebimizde akıllı cihazlar sayesinde müziği taşıyabiliyoruz. Eski şarkılar zihnimizde yer etsede yeni çıkan albümleri de popüler kültür sebebiyle dinlemek isteyebiliyoruz.
Bunun için şarkıları telefonumuza indirmemiz ya da bilgisayardan telefonumuza şarkıları aktarmamız gerekiyor. Android kullanıcıysanız bunu yapmak çok basit. Ancak iOS tabanlı iPhone ya da iPad kullanıyorsanız bunun için size iTunes yüklemenizi dayatıyor. Ancak iTunes yüklemeden şarkıları bilgisayarınızdan iPhone telefonunuza aktarmanın başka bir yolu daha var.
EaseUS firmasının EaseUS MobiMover Free iPhone Data Transfer programı sayesinde iTunes yükleme zorunluluğu olmadan PC ve iOS cihazlar arasında very alış verişi yapabiliyorsunuz.
EaseUS MobiMover Desteklediği Dosya Türleri
·       Ses: Şarkı, Ses Kaydı, Telefon Zil Sesi, Sesli Kitap, Çalma Listeleri
·       Görsel: Fotoğraf Galerisi, Kamera Fotoğrafları
·       Video: Film, Klip ve TV şovları
·       Diğer: Rehber, Mesajlar, Notlar, Kitaplar, Sesli Mesajlar, Safari favoriye eklenmiş site adresleri
Desteklediği Cihazlar
·       iPhone: 4s, 5, 5s, 6, 6s, 6 Plus, 6s Plus, 7, 7 Plus, 8, 8 Plus, X
·       iPad: mini2, 3, 4, Air, Air 2, Pro
Müziklerinizi Nasıl iPhone’a Aktarabilirsiniz – Resimli Anlatım
EaseUS MobiMover Free iPhone Data Transfer programını buradaki adresten bilgisayarınıza indirin: https://www.easeus.com/phone-transfer/mobimover-free.html
İndirdikten sonra programı kurup çalıştırın. Çalıştırdıktan sonra karşınıza aşağıdaki gibi bir ekran gelecek. Tabiki iPhone cihazınızı bilgisayara bağlayıp telefona GÜVEN seçeneğini işaretleyin.
iPhone bağladıktan sonra alttaki gibi PC deki şarkıları seçebileceğiniz bir ekran gelecek. Bu akranda seçim yapıp şarkıları iPhone’a mı yoksa başka bir yere mi aktarmak istediğinizi sağ üst kısımdaki simgelerden seçebiliyorsunuz.
Sonrasında aşağıdaki ekrandan OPEN yani AÇ butonuna basarak iPhone telefonunuza müzik aktarımını hızlıca başlatıyorsunuz.
 
EaseUS 14. Yılına Özel iPhone 8 Kazandırıyor
Ayrıca program size iPhone 8 kazanma şansı da sağlıyor. 23 Ağustos 2018 tarihine kadar video çekip aşağıdaki adresten katılım sağlamanız durumunda ödülü kazanma şansı da yakalıyorsunuz. Kampanya süresince toplanan para yoksul çocukların eğitimi için EaseUS tarafından bağışlanacak.
 
Siz de yoksul çocukların eğitimi için destek olabilirsiniz, aynı zamanda %50’ye varan indirimle programları satın alabilirsiniz.  Yarışmaya Katıl: https://www.easeus.com/campaign/anniversary-2018.php

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir