İnstagram’da Gönderdiğiniz Takip İsteklerini Nasıl Bulursunuz?


İnstagram getirdiği yeniliklerle adından oldukça sık söz ettiriyor ve teknoloji haberleri başlığı altında zireyi elden bırakmıyor. En son kullanıcılarla verilerini paylaşma özelliğini sunmuştu. Kullanıcıların bu özelliği sevmesinin ardından getirdiği yeni özellik ile İnstagram’da takip isteği gönderdiğiniz kişileri tek tek bulabiliyor ve duruma göre göndermiş olduğunuz takip isteğini iptal edebiliyorsunuz. Sizler için takip isteği gönderdiklerinizi kolayca bulmanızı sağlayacak adımları derledik.

 

İnstagram’da Gönderilen Takip İstekleri Nasıl Bulunur?

  • İlk olarak bilgisayarınızdan İnstagram’ın web sitesine giriş yapın. Buraya tıklayarak kolaylıkla gidebilirsiniz. Ardından kendi profilinize girip hesap ayarlarına tıklayın. Açılan seçeneklerde ise “Gizlilik ve Güvenlik” seçeneğine tıklayın.

  • “Gizlilik ve Güvenlik” seçeneğini seçtikten sonra açılan sayfayı aşağı kaydırıp “Hesap Verilerini Görüntüle” yazısına tıklıyoruz.

  • Hesap verilerinizin bulunduğu bu sayfada hesabınız ile alakalı bir çok veriye erişebilirsiniz aynı zamanda Bağlantılar adı altındaki “Takip İsteklerini Görüntüle” kısmından takip isteği gönderdiğiniz kullanıcıların kullanıcı adlarını liste halinde görebilirsiniz.

Bu adımları izleyerek kolaylıkla takip isteği gönderdiğiniz kullanıcıların listesine ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda kullanıcı adını arama kısmına yazarak takip isteğini de iptal edebilirsiniz. Ya da dilerseniz sayfayı kapatabilirsiniz.

 

Eğer bu adımları uygulamakta zorlanırım derseniz bilgisayarınızdan İnstagram’a giriş yaptıktan sonra burada bulunan bağlantıya tıklayarak direkt olarak takip isteği gönderdiğiniz kişilerin listesinin bulunduğu sayfaya gidebilirsiniz.

Keyifli takip istekleri… 🙂


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir