Instagram’a Nasıl Reklam Veriliyor?

, Instagram'a Nasıl Reklam Veriliyor?, instagram reklam, instagram reklamları, instagram reklam verme, instagram reklam verme facebook, instagram reklam verme ücreti, instagram reklam verme r10, instagram reklam verme nasıl olur, instagram reklam verme fiyatları, instagramda nasıl reklam verilir

Instagram! Dünya’nın en büyük fotoğraf paylaşma uygulaması ve diğer çözüm ortağı; ”Facebook”.

İkisi bir arada yönetilen bu ortak projelerin gerçekten büyük bir payı bulunuyor yani sosyal medya üzerinde ”2 kral” desek daha iyi olur.

Söz geçiren bir yapıya sahip oldukları için ve büyük bir insan veritabanına sahip oldukları için markaların bir çoğu burada reklam vermek için çıldırıyor! Eğer sizde Instagram’da reklam vermek istiyorsanız ve nasıl vereceğiniz konusunda yardım almak istiyorsanız işte bu konu tamda size göre!

Instagram,, Instagram'a Nasıl Reklam Veriliyor?, instagram reklam, instagram reklamları, instagram reklam verme, instagram reklam verme facebook, instagram reklam verme ücreti, instagram reklam verme r10, instagram reklam verme nasıl olur, instagram reklam verme fiyatları, instagramda nasıl reklam verilir

Instagram’a Nasıl Reklam Veriliyor?

Instagram’da reklam vermenin yolu Facebook’tan geçiyor.

Facebook üzerinden reklamlarınızı oluşturuyorsunuz ve Instagram’da reklamlarınız verilmiş oluyor.

Eğer Instagram’da reklam vermek isterseniz bu yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Şimdi sizin ihtiyacınız olan şey; ”Facebook hesabı.” Hemen Facebook hesabı oluşturuyorsunuz ve daha sonrasında Facebook reklam yöneticisine girmeniz gerekiyor.

Bu reklam yöneticisi üzerinde şöyle bir buton gözükecek; ”Instagram Reklamları” Eğer bu sayfaya giderseniz bu sayfa sizden Instagram hesabınızı bağlamanızı isteyecektir.

Instagram hesabınızı da bağladıktan sonra artık reklamlarınızı vermeye başlayabilirsiniz.

Instagram üzerinde reklam vermek için ilk önce reklamınız oluşturuyorsunuz daha sonrasında bakiye yüklüyorsunuz ve son olarakDa reklam yöneticisi üzerinden reklamınızın hedef kitlesini belirliyorsunuz.

Hedef kitlesini de belirledikten sonra direk reklamlarınız yayınlanmaya başlıyor. İşte Instagram üzerinde reklam vermek bu kadar kolay ve hızlı bir şekilde oluyor.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir