Instagram Fotoğraflarını Kolaj Yapma


Instagram hesabınızdaki fotoğrafları kolaj yapmak isteyenlerin sayısı gün geçtikçe artmakta, Peki Instagram hesabımızdaki fotoğraflarımızı kolaj yapmamızı sağlayan herhangi bir uygulama var mı?

İşte adam akıllı bir Akıllı telefonlar için yapılmış bir uygulama;
Layout adını taşıyan bu uygulama, gayet kolay ve kullanışlı. Üstelik sade ve ücretsizde. Şuan iOS ‘da sorunsuz bir şekilde çalışan bu uygulamanın android sürümü hazırlanmakta.

Neden önce Android değilde iOS platformu için yazılmış diyorsanız?
Sizinde tahmin ediceğiniz üzerine Instagramın kullanıcıları tabiri caizse ünlü insanlar, bende şahsen bugüne kadar hiçbir ünlünün elinde Android bir Akıllı telefon görmedim. He mutlaka vardır ama yok denecek sayıda az..
, Instagram Fotoğraflarını Kolaj Yapma, kolaj yapma, kolaj yapmak, kolaj yapma programları, kolaj yapma ios, kolaj yapma apple, kolaj yapma online, kolaj yapma online indir, kolaj yapma programı indir, Layout uygulaması, Layout nedir, Layout ios market, Layout itunes, kolaj nasıl yapılır, fotoğraf birleştirme, fotoğraf birleştirme uygulaması

Uygulama yapımcısının açıklaması ise;” Android çok güçlü bir platform (güçlü demesinin sebebi tabi ki de çok kullanıcısının olması).
O yüzden uygulamamız en kısa zamanda Android Markette de yerini akacaktır. ” diye sözlerini bitirdi.

Eğer sizde bir iOS kullanıcısı iseniz, buyrun size iTunes üzerinden indirme linki ( http://goo.gl/4nHTvo )


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir