GTA 6 Yakında!


Oyun serilerinden en beğenileni Grand Theft Auto ‘ nun GTA 5 oyunu başta olmak üzere tüm oyunları sevilerek oynanıyor. Hızını kesmeden devam eden seride GTA 6 için çalışmalara başlanmış bile.

 

 

Merhaba Ham Tekno takipçileri 🙂 Bugün sizlere halkımız başta olmak üzere bir çok topluluğa hitap eden oyun serisi hakkında bilgi vereceğiz. Rockstar Games’in son oyunu Grand Theft Auto V yada halk arasındaki adıyla GTA 5, Kasım 2016 verilerine göre 70 milyondan fazla satıldı. 2013 yılında ilk çıkışıyla tüm oyun serilerini geride bırakan GTA 5′ in yeni bir sürümü olarak GTA 6 için çalışmalara başlanmış durumda.

Tim Neff öz geçmişinin yer aldığı web sitesinde küçük bir güncelleme yaparak çalışmalarım bölümüne ekleme yaptı. Tim Neff Grand Theft Auto 6′ yı da öz geçmişine yazması bu iddiaları geliştirdi.

Tim Neff, Twitter hesabından bu söylentileri yalanladı. Fakat kontratı gereği yalanlamış olma ihtimali de yüksek tabi. Kesin çıkış tarihi bilinmese de, 2018′ de Red Dead Redemption 2 oyunun çıkacağını düşünürsek en erken 2019 veya 2020 yılına kadar GTA VI ‘ yı beklememiz gerekecek gibi gözüküyor.

Söylentilere göre GTA VI ‘nın ABD üzerinde geçeceği biliniyor. Rockstar Games şirketinin ABD ‘ de bulunması ve diğer haritaların da Miami, New York gibi yerlerde geçmesi bu söylentileri kuvvetlendiriyor.

Henüz Rockstar Games’ den gelen resmi bir açıklama olmamakla her şey iddia niteliği taşımaktadır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir