Fotoğraf Çekerek Para Kazanın


Fotoğraf çekme tutkusu çoğumuzda olan  bir faaliyettir.Her an cebimizden çıkarttığımız telefonumuz ile fotoğraf çekebiliriz.Peki, bu çektiğiniz fotoğrafların size ekonomik kazanç sağlamasını nasıl sağlayabilirsiniz? Bunun ile ilgili bir İsveçli şirketin yaptığı Foap adlı bir uygulama ile para kazanabilirsiniz. Sadece iPhone kullanıcılarının yararlanabileceği bir uygulama olan Foap ile çektiğiniz mobil fotoğraflarınızdan artık para kazanabiliyorsunuz.

Sadece iPhone kullanıcılarının yararlanabildiği ve App Store’dan ücretsiz olarak indirilebilen Foap, değişik bir çalışma prensibine sahip. iPhone ile çekilen fotoğrafları Foap uygulaması üzerinden satışa sunan kullanıcılar, satılan fotoğrafları için pay almaktadırlar. Örneğin 4 dolara satılan bir fotoğrafınız varsa bunun %50’si yani 2 doları size verilmektedir.Sizce de saçma değil mi ?

Arkadaşını davet edenler de kazanıyor

Uygulama 2 özellik ile geliyor.Bu özelliklerden ilki, uygulamayı kullananların arkadaşlarını davet etmesi ile arkadaşlarının satışlarından da %10’luk bir pay elde edebilmelerini sağlayan bir özelliktir. Bir diğer özellik de topluluğun görüntüleri gözden geçirerek, Foap Pazarı’na kabul edilip edilmeyeceğine karar verebilmesine olanak sağlamasıdır. Bu sayede de Foap Pazarı’ndaki fotoğraflar daha kaliteli bir hale gelebilmektedir.

Bir sonraki yazımızda görüşmek dileğiyle,


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir