Faiz Yok Araba Var!


Faizsiz araba alınabiliyor artık! Bunun için tek yapmanız gerek satış danışmanlarıyla iletişime geçmeniz. Bu iletişim sonucunda hayatınıza çok istediğiniz bir şey katılmış olacak! Bir arabanız olacak! Bunun için sisteme ne kadar paraya ihtiyacınız olduğunu bildiriyorsunuz. Sonrasında da ödeme planı için karşılıklı bir çalışma yapıyorsunuz. Bu sistemde ödemeleriniz 60 aya kadar taksitlendirilebiliyor. Size soruyorlar;

  • Ara ödeme yapmak ister misiniz?
  • Peşinat vermeyi düşünür müsünüz?

Bu iki soruya ” Hayır” diyebiliyorsunuz! Çünkü bu sistemde faiz olmadığı gibi, ön ödeme ya da ara ödeme şartı yok! Hiçbir şeye zorlanmıyorsunuz. İşte bu alışveriş sizi kesinlikle mutlu ediyor. Banka kredileri çok yüksek faizlerle para satarken bu sistem sizden hiçbir şekilde faiz istenmiyor. Sadece bir işlem komisyonu alınıyor. Bu da çekilecek olan meblağa ve de ödeme koşullarına göre değişiyor. Komisyon % 3 ile % 9 arasında değişkenlik gösteriyor. Sistemden bir sebepten dolayı çıkmak isteyebiliyorsunuz. Bu talebiniz sistem tarafından onaylanıyor. Bu sistemde sürüncemede bırakılan hiçbir talebiniz olmuyor. Siz sistemden hemen çıkış yapabiliyorsunuz ve bu durumda o tarihe dek ödemiş olduğunu taksit tutarlarınız size geri ödeniyor. Lakin alınan komisyon bedeli sistem içinde kalıyor.

Siz İsterseniz Ara Verebilirsiniz!

Ödemelerinizi ertelemek isteyebilirsiniz. Gelişe durumlar bunu gerektirebilir ve siz istediğiniz kadar süre ödeme yapmamayı seçebilirsiniz. Faizsiz araba almanın bu avantajı da başka hiçbir yerde bulunmuyor. Sisteme ödeme yapamayacağınızı ve bu durumda 10 ay ödememe yapmama kararı aldığınızı bildirmenizde, size hiçbir soru sorulmuyor, ödemeleriniz o an itibariyle dondurulmuş oluyor. Yeniden ödemelere başladığınız andan sonra, aldığınız ödeme izni kadar sistemde gecikme yaşamış oluyorsunuz. Yani 10 ay ödeme ertelerseniz, size 10 ay geç ödeme yapılmasını da kabul etmiş oluyorsunuz.

Ödemeleriniz karşılığında sistemden senet alabiliyorsunuz. Bu da sizin sisteme ödeme yaptığınızı ispatlamış oluyor. Ödemelerini ayrıca bu sistemle çalışırken bildirilmiş olan banka hesaplarına yapmanız gerekiyor. Bu sistemde hiçbir ücret elden kabul edilmiyor. Bu şekilde de resmileşmiş periyodik ödemelerinizi herhangi bir olumsuz koşulda kanıtlayabiliyorsunuz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir