Faiz ve Peşinat Ödemeden Ev Sahibi Olunabiliyor?


Ülkemizde kişilerin kendi evine sahip olmaları ve yaşam alanlarını özel kılmaları önemlidir. Bunun içinde bankalardan alınabilecek kredi tutarları hem fazla faiz taşıyabildiği gibi kısa vadeleri de barındırabiliyor. Fakat ülkemizde farklı hizmet bakış açısını getiren Birevim, faiz tutarını ortadan kaldırarak ve vadeleri bütçenize göre ödeme planı ayarlayarak, kendinize ait bir ev sahibi olabilmenizin önünü açmaktadır.

Çalışma sistemleri düzenli yapıda gelişmekte ve en uygun kriterler belirlenerek, ayrım gözetmeksizin ev imkanlarının verilmekte olduğunu görebiliyoruz. Faiz olmadan sadece almak istediğiniz evi kendi bedeline göre ödemenizde yine yararlanabileceğiniz avantajlar arasında yerini almaktadır. Genel olarak Birevim’in kendine göre ayrıcalıklarına bakıldığında taksit sisteminde ne tür seçenekleri barındırdığı daha net anlaşılacaktır. Buna uygun olarak;

  • Peşinatsız evimkanı ile her zaman kendi değeri üzerinden taksitlendirme uygulamasına gidilmektedir,
  • Ek bir masraf ya da kira yardımı gibi türden maliyet tutarları bulunmamaktadır,
  • Daha uygun fiyat alternatifleriyle ev sahibi olabilme avantajı sağlanmaktadır.
  • Toplamda olan borcunuzun daha kısa sürede biten uygulamalar sağlanmaktadır.
  • 120 ay dahil ve daha fazlası için taksitlendirme imkanı da sağlanmaktadır,
  • Hızlı ve daha kısa süre içerisinde evinize ulaşır ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

Tüm bu imkanlar, evlerin, arsaların ya da işyerleri de dahil olmak üzere, kendi bedellerini ödenerek alınmasına olanak sağlıyor. Peşinatlı ya da paşinatsız olarak ödeme planınızı aydan aya taksitlendirme seçeneğinden yararlanarak, Birevim üzerinden beklentilerinizi karşılayan eve ulaşmanız mümkündür.

Gerçekten Ev Almak Faizsiz Mümkün mü?

Birevim’in diğer kredili sistemlerden ayıran bazı temel faktörleri bulunmaktadır. Bu faktörler, kişilerin elde ettikleri gelir düzeylerine göre ev alabilmelerine olanak sağlamasıdır. Alt, orta ya da yüksek gelir kaynağına sahip olan kişilerin, kendi bütçelerine uygun olarak ve almak istedikleri gayrimenkulün gerçek bedelini geçmeden satın alma eylemini yapabilmelerine olanak vermektedir.

Kısacası, faizsiz ev almak mümkündür ve bu durum taksitlendirme durumunda kişinin ödeyebileceği taksit tutarına göre belirlenir. Ayrıca süresi uzatılarak, daha rahat bir ödeme imkanı sağlanmaktadır. Peşinatsız ev kredisi böylelikle, istediğiniz eve Türkiye’nin her yerinde ulaşabilmenize imkan sağlamaktadır.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir