Facebook Hesabı Nasıl Silinir?


Facebook artık gerçekten büyük bir platform olmaya başladı ve bu platform içerisinde binlerce insanın bilgisi yer alıyor yani insanların bilgileri hatta kimlik numaraları bile Facebook’un elinde bulunuyor. İnsanlar artık bu bilgilerini korumak amacıyla Facebook hesaplarını kapatmak istiyorlar.

Eğer sizde facebook hesabınızı kapatmak veya diğer adıyla sildirmek istiyorsanız bu yazımızı mutlaka okuyun. İşte sizlere; ”Facebook hesabı nasıl siliniyor?”

Facebook Hesabı Nasıl Silinir?, facebook hesap silme, facebook hesap silme link, facebook hesap silme 2016, facebook hesap silme link 2016, facebook hesap silme tamamen, facebook hesap silme mobil, facebook nasil kapatabilirim, facebook kapama, facebook'u tamamen kapatmak, face hesap silme, face hesap silme 2016, face hesap silme link

Facebook Hesabı Nasıl Silinir?

Facebook hesabınızı silmek gerçekten kolay olan ve hızlı olan bir yöntem yani sadece 1 tıkla facebook hesabınızı silebilirsiniz.

Size vereceğimiz link üzerinden tüm işlemleri hızlı bir şekilde gerçekleştirip facebook hesabınızı kapatabilir ve facebook üzerinde olan tüm bilgilerinizi silebilirsiniz. Facebook hesabınızı silmek istiyorsanız size vereceğimiz aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.

  • Facebook hesabınızı silmeden önce mutlaka çok iyi bir şekilde düşünün. Facebook hesabı bildiğiniz üzere silindiği zaman asla geri getirilmiyor veya geri açmak isterseniz nereye başvurursanız başvurun hiç bir şekilde geri açılmayacaktır. Facebook hesabınızın içerisinde bulunan tüm bilgiler, mesajlar, uygulamalar veya diğer türlü şeylerin hepsi silinecek.

Facebook hesabınızı silmek için kullanabileceğiniz link; https://www.facebook.com/help/delete_account

Bu link üzerinden hesabınızı çok hızlı bir şekilde silebilirsiniz. Eğer hesabınızı silerseniz yukarıda söylediğimiz gibi tüm bilgilerinizde silinecektir ve bu bilgiler asla geri döndürülmeyecektir yani ne yaparsanız yapın artık facebook hesabınızı sildiğiniz için bilgilerinizi geri alamayacaksınız.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir