Ev Satın Alırken Peşinatsız İmkanlar ve Faizsiz Krediler


Ev satın almak için çeşitli yollar düşünülür ve gelir düzeyi üzerinden bazı planlamalar yapılarak, kısıtlamalara gidilebilir. Fakat bu tür kısıtlamaları faiz üzerinden düşünmeden de yapabilirsiniz. Çünkü faiz olmadan, vade farkı uygulaması olmadan ve bir dizi masraflar olmadan konut sahibi olmanızın bir yolu bulunuyor. Bu yol aynı zamanda peşinatsız ev almaimkanını da size sağlamaktadır. Ara ödeme zorunluluğu da olmayan imkanların tümü, Birevim tarafından veriliyor.

Birevim, Türkiye üzerinde pek görülmeyen ve konut sahibi olmak isteyenlere çeşitli avantajları barındıran imkana sahiptir. Böylelikle ev satın alırken hayallerinizi düşünerek, size gelen gelir miktarına göre taksitlendirme yapabilirsiniz. Her bir taksit olanağı size olumlu geri dönüş sağlamakla beraber, sonrasında planladığınız gibi bazı durumlar olduğunda değişiklik yapabilmenize de imkan veriyor.

Birevim Nedir ve Neden Peşinat ya da Faiz Oranı Almıyor?

Birevim, ülkemiz üzerinde gayrimenkul pazarında olması gereken bazı uygulamaları getiren ve kendi çalışma prensiplerinde olan şirket yapılanmasıdır. Genel sistemi ve politikalarında evin kendi bedeli dışında maliyetini arttıran hususlardan uzak durmaktadır. Aynı zamanda;

  • Eve faiz eklemez ve vade farkı almaz,
  • Taksitlendirmeleri en uygun şekilde yaparak, 120 aydan 160 aya kadar imkan sağlar,
  • Türkiye üzerindeki satılık olan herhangi bir konutun alınabilmesini sağlar.
  • Gelir düzeyine göre finansal işlemlerin yapılmasına olanak verir. Müşterilerini bu anlamda kısıtlamamaktadır,
  • Peşinat vermeden ev alınabilmesini ve aylık ödenecek olan tutarları da kendilerinin ödeyebilmelerine imkan tanınmaktadır,
  • Borç tutarının daha erken bitmesi sağlanır ve diğer gayrimenkul hizmeti verenlerden daha kısa sürede evinize ulaşmanız sağlanmaktadır.

Böylelikle, peşinatsız ev alma kriterleri, uygun ödeme olanakları, taksitlendirmeler ve faizsiz krediler, Birevim üzerinde bulabileceğiniz imkanlardır.

Birevim sadece hizmet bedeli tutarını, kendi bünyesinde ev satın almak isteyenlere uygular. Ev Alma Yöntemleri kısmında 3 adet sistem bulunur ve bu yöntemlere göre hizmet bedeli belirli oranlara göre alınır. Bunlar arasında Sıra Tespitli ile Konut Değer Endeksli Yöntem tercih ediliyorsa, ödeme planlarına göre evin değerinin %4,9’u ile %9,9’u üzerinde bir bedel ödenmektedir. Serbest Planlı Yöntemde ise bu oranlar %3,5 ile %6,5 arasında değişmektedir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir