Ev Hayali Kuranlara Faiz Eklenmeden Taksitlendirme Yöntemi


Türkiye’de geniş bir kitlenin kendine ait evi olmasını istediğini biliniyor. Fakat bankalara bu konuda başvuru yapıldığında ise faiz eklentileri, çeşitli ödenekler ve masraf bedellerinin oluşmakta olduğu da görülebilmektedir. Tüm bunlar ele alındığında var olan mevcut sistemlerde, pek çoğu kişin ev almak yine hayalde kalan durumlar arasında kalmaktadır. Fakat Birevim bazı sistemler ve yenilikler getirerek, ev almayı düşünenler için peşinatsız ev imkanını peşinatsız yapıda getirerek sağlıyor.

Türkiye’nin her bölgesi için ev almak mümkün hale getirilmiştir. Yani isteyenler yaşadıkları ilde ya da yaşamayı düşündükleri bölgelerde ev sahibi olabilmektedir. Ayrıca satılık olarak var olan evde alınabilmektedir. Bunun için belirli bir konut satışının olmadığı da bilinmelidir. Beğendiğiniz ve satın almak istediğiniz evi Birevim farkıyla alabilme imkanı sağlanmaktadır.

Genel olarak şirketin çalışma düzeninde, bütçe konusunda ekonomik planlamalar ve ayarlamaların yapıldığını görebiliyoruz. Buna uygun olarak bakıldığında;

  • Almak istediğiniz evi, sadece kendi bedeli ne ise onu ödeyerek sahip olmanıza olanak verir.
  • Faiz ödemeden alacağınız evin aylık taksitlerini de kendiniz belirliyorsunuz. Dilerseniz 10 yıl hatta 10 yılı da aşkın süre içerisinde taksit imkanı bulunuyor.
  • Satın alınan evin borcunu daha kısa süre içerisinde bitirme imkanı da yine Birevim bünyesinde sağlanmaktadır.
  • Eğer elde ettiğiniz gelirde bir değişiklik olursa, onu bir süre sonra kendi planınıza göre değiştirme imkanı sağlanmaktadır. Ayrıca bir müşteri ödeme konusunda sıkıntıya düştüğünde, ceza olmadan taksitlerini de atlatma imkanına sahiptir. Toplu ödeme yapmaz ve ödemesi nerede kaldıysa aynı şekilde devam eder.

Tüm bu avantajlar sayesindepeşinatsız ev kredisi almak, onu ödemek, taksitlendirmek, peşinat ödememek, ev alma fikrini daha da geliştiren durumların başında geliyor. Böylece size ait olan ve yasal olarakta üzerinize geçecek olan gayrimenkule sahip olarak, düzenli bir ödeme planı oluşturabilirsiniz.

Taksitlendirmede Hiç mi Faiz Yok?

Faiz durumu ya da yaptırmak istediğiniz taksitlendirme olanaklarında vade farkı da bulunmaz. Her iki durumda normal bedelleri öder ve evinizin borcunu kendi bedeli üzerinden tamamlarsınız. Kenarda birikmiş paranız olmasa bile peşinat ödeme zorunluluğu yoktur.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir