Bodrum Evde Tedavi ve Evde Doktor Hizmetlerinde Yeni Dönem Başlıyor


Gelişmiş toplumların temel özelliklerinden biri de sosyal devlet olmanın gereklerini ne derece yerine getirebildiği ile ölçülmektedir. Toplumların en önemli temel ihtiyaçlarından biri de sağlıktır. Hem dünyada hem de ülkemizde sağlık alanındaki gelişmeler, değişimler yaşanmaktadır. Bu gelişim ve değişim insan temelli olup insanın ihtiyacı olan sağlık alanında da kendini göstermektedir. İnsan rahatlıkla sağlık hizmeti alabiliyorsa, aldığı sağlık hizmetinden memnunsa o toplum bireyleri daha mutlu ve huzurlu olacaktır. İşte bu noktada bizler Bodrum evde sağlık hizmetleri olarak vatandaşımıza sağlık hizmetlerini en iyi şekilde vermeyi amaç edinerek sağlık sektöründe yepyeni bir hizmet alanı oluşturduk. Bodrum evde sağlık hizmetlerinin ortaya çıkmasında vatandaşlarımızın talepleri, bu alanda mevcut boşluğun giderilmesi ve sağlık hizmetinin her yerde verilebilmesi amaçlanmıştır. Fazla geçmişi olmayan evde sağlık hizmeti vatandaşlarımız tarafından kısa sürede benimsenmiş ve kabul görmüştür. Bizler Bodrum evde sağlık hizmetleri olarak yaşamın en kutsal değer olduğunu biliyor ve bu amaçla hizmet veriyoruz.

Son yıllardaki sağlık alanına yapılan yatırımlar ülkemizde sağlık konusundaki bilinçlenmeyi de beraberinde getirmiş, toplumun hem hizmet alan hem de hizmet veren kısmının daha duyarlı olmasına vesile olmuştur. Bodrum evde sağlık hizmetleri bu alana adım atarken toplumsal değişimi, ihtiyaç duyulan evde sağlık hizmetlerinin gerekliliğini fark etmiş bu alanda vatandaşa faydalı olmayı amaçlamıştır. Ülke nüfusumuzun artması , sağlıksız beslenmenin getirdiği olumsuz etkilerle birlikte ihtiyaç duyulan sağlık hizmetlerinde de farklıklar ortaya çıkmaya başlamıştır.Bir şekilde evde sağlık hizmeti almak zorunda olan olan insan sayısı bu nüfus artışına paralel olarak artmaktadır.Biz Bodrum evde sağlık Hizmeti olarak bu ihtiyaç alanını fark ederek evde sağlık hizmetini bulunduğumuz çevreye nasıl sunabileceğimizi düşünüp yola çıktık. Vatandaşlarımızdan pozitif dönütler almak bizleri daha da şevklendirmekle birlikte bu alanda yeniliklere ayak uydurmak için var gücümüzle çalışmaktayız. Unutmayalım ki sağlık her dönemde toplumsal ihtiyaçların en önemlisi olarak karşımıza çıkmaya devam edecektir.Bu önemli ihtiyacı karşılamak,topluma sağlık hizmetlerini en güzel biçimde sunmak için bizler de katkı sağlamaya ve bu doğrultuda çalışmaya devam edeceğiz.

ACİL TIP BODRUM İLÇESİNE ÖZEL EVDE TEDAVİ HİZMETİ

Küçükten büyüğe, beşiktekinden ak sakallı dedelere kadar her konunun başıdır sağlık. Öyle büyüklerimizin dediği gibi “Yabana atılır cinsten değil” derler. İster gül kokulu yeni doğan olsun ister sonbaharında bir delikanlı! hayat her yaşta güzeldir. Tabii sağlığımız ön plandaysa. Acil Tıp Bodrum İlçesine Özel Evde Tedavi Hizmeti olarak siz değerli Bodrum halkının yanındayız. Hizmet standartlarımızı yerinde inceleyebilirsiniz. Bizler biliyoruz ki sizden tam not alacağız. Hastane fobisi olan hastalarımız, evden çıkamayacak durumda olan yatağa bağımlı hastalarımız, artık doktor kontrolünde evden tedavisi devam edebilecek olan hastalarımız, bebeklerinin ve çocuklarının hastane enfeksiyonu kapmasından endişe eden anne babalarımız, ameliyat sonrası dönemini evinin huzurlu ortamında geçirmek isteyen hastalarımız ve refakatçileri bu çağrımız sizlere.

Evinizden hiç çıkmadan evinizin konforunda bodrum evde tedavi hizmetiyle 7/24 yanınızdayız. Konusunda uzman hekimlerimiz, hemşirelerimiz, yardımcı sağlık personellerimizle ve tam donanımlı ambulanslarımızla sizlerin evine misafir oluyoruz. Acil Tıp Bodrum İlçesine özel evde tedavi hizmetinden yararlanmak istediğinizde tek yapmanız gereken bizi telefonla bilgilendirmeniz. Rahatsızlığınız durumunda bizi bilgilendirmek, çağrı merkezimizdeki görevli arkadaşlarımızın sorularına doğru cevaplar vermeniz. İşte yapmanız gereken tek şey bu. Sizlere konuk olmaya artık biz hazırız. Sizlerden ne kadar açıklayıcı bilgi alırsak konusu alanında uzman ekibimiz de bir o kadar da hazırlıklarını yaparak gelecektir. Böylelikle karşılıklı zaman tasarrufu yapar, teşhisiniz ve gerekli olan tedavilerinize hızlı ve güvenli bir şekilde cevap alırsınız.

İlk muayene, tahlil ve tetkiklerden sonra sonuçlarınızı evinize kadar ulaştırır, hasta takibini yapabilmek adına randevularımızı sizlerle birlikte kararlaştırırız. Yine sağlık kuruluşlarından gerektiği durumlarda sağlık rapor işlemlerinizi takip ederek sizi hem zamandan tasarruf ettirir hem de hasta halinizle yorulmanızı önlemeye çalışırız. Ayrıca hastalarımızın talepleri doğrultusunda ilgili sağlık kuruluşlarına yönlendirmelerini yapar, gerekli bakım, tahlil gibi işlemlerinizi de yine evinizden sizleri çıkartmadan neticelendiririz. Bodrum evde tedavi hizmetimizle sağlınızı ayaklarınıza getiriyoruz. Sizleri müşteri gözüyle değil, evinize gelen konuklar gözüyle selamlar tüm ekip arkadaşlarımız adına sağlıklı günler dileriz.

Biliyoruz ki sağlık herşeyden önemli. O olmazsa hiçbirşey eski lezzetini vermiyor maalesef. Olaki talihsizlikler yaşandı ve sağlık kalitemiz biraz düştü. Geç kalınmadan hemen uygun tedaviye başlanması gerekiyor. Ancak siz hastane ortamından hiç mi hiç hoşlanmayan gizli grupta mısınız? Hiç üzülmeyin, hiç düşünmeyin. Evde doktor Bodrum merkez ve tüm mahallelerde hizmeti ayağınıza getiriyor. Hastane fobisi taşıyanlar grubunda iseniz ve tedavinize evinizde, kendi odanızda, ,aynı zamanda en sevdiklerinizin desteğiyle devam etmek istiyorsanız, tanışmamızın zamanı geldi de geçiyor demektir. .Eee ne duruyorsunuz o zaman artık bir telefon kadar yakınındayız. Güler yüzlü, sevecen, bilinçli, alanında uzman, bir o kadarda sorumluluklarının bilincinde olan ekip arkadaşlarımız tarafından bu sürecin her alanında teknik destek verecek kapasite ve tecrübeye sahibiz.

Bodrum Özel Ambulans, Evde Hasta Bakımı, Serum Tedavisi – Acil Tıp


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir