Beyaz Eşya Ürünleri İçin Sağlanan Özel Electrolux Servis

Tanıtım Yazısı

Beyaz eşya üretimi ve satışı ile adından söz ettiren Electrolux markasının ürünlerindeki, uzun yıllara bağlı kullanımı gibi sebepler ile oluşan arızaların çözümünde sağlamış olduğumuz özel servis hizmetini sunmaktayız. Deneyimli çalışan kadromuz ve gerekli teknik ve kaliteli aletlerimiz ile özel olarak sağlamış olduğumuz Electrolux Servis hizmetinde müşteri memnuniyetini ilke edinmekteyiz.

İstenilen tarih ve saatte, istenilen adrese ulaşan çalışanlarımız bölgedeki beyaz eşya ürünlerini tamir etmekte ve daha büyük sorunlu ürünleri firmamıza getirerek firmamız çalışanları tarafından ince detayları ile çözüme kavuşturulacaktır. Beyaz eşya ürünlerinde değiştirilecek olan parçaların her birine en az 1 yıl garanti süresi vermekteyiz.

Birçok beyaz eşya kullanıcıların tercih etmiş olduğu Electolux markası ürünlerindeki kalite ve özellikler ile sıkça rağbet görmektedir. Günlük hayatımızda sıkça kullandığımız beyaz eşya ürünlerindeki herhangi sebep ile oluşan arıza ve hataların çözülmesi için sağladığımız Electrolux servis hizmetinde gerekli hata sorunların tespitini yapmakta ve çözümler sunmaktayız.

Sağlamakta olduğumuz 7/24 aktif çağrı merkezi hizmeti ile de bizlere istenilen zamanda ulaşma imkânını sunmaktayız. Bu hizmette tamir bakım işlemlerinde uzman çalışanlarımız hata sorunları titiz bir çalışma ile incelemekte ve hızlı ve güvenli şekilde çözüm odaklı çalışmalar gerçekleştirmektedir. Kaliteli ve güvenli firmaların sağlamış olduğu özel servislerin dışında, güven ve müşteri memnuniyetini ilke edinmiş firmamız uygun fiyatlı hizmetler sunmaktadır.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir