Belirli Numaralar İçin Otomatik Görüşme Kaydı Nasıl Silinir?


Bir çoğumuz arama kayıtlarını sürekli silmek ister. Bazen üşengeçlikten silmez, bazen de silmeyi unuturuz. Peki ya bu işlemlerinizin otomatik olarak yapılmasını istemez miydiniz? Biliyorum, biliyorum isterdiniz ve hatta hepimiz isteriz. Sizler için otomatik silme işleminin nasıl yapıldığını anlattık… 🙂

 

 

Google Play Store’da yer alan Private Dialer isimli bu uygulama ile her yapılan görüşme sonrasında arama kaydından görüşmeniz otomatik silinecek. Uygulamayı buraya tıklayarak Android cihazlarınıza ücretsiz şekilde indirebilirsiniz.

Daha öncesinde uygulamada bulunan en fazla 3 numaraya ait kaydın silinmesi limiti kaldırılmış. Yani bu uygulama ile sınırsız şekilde istediğiniz arama kayıtlarının görüşme sonrasında otomatik silinmesini sağlayabileceksiniz.

Uygulamanın kullanımı tasarımı sebebiyle oldukça basit. Uygulamayı yükledikten sonra giriş yapın. Giriş yaptıktan sonra karşınıza aşağıdaki gibi bir ekran gelecektir.

Uygulamada sağ alt köşedeki + simgesine tıklayın. Sonra karşınıza telefon rehberiniz çıkacak. Telefon rehberinizden, arama kaydından otomatik silinmesini istediğiniz kişiyi seçip ekleyin. Siz uygulamadan o numarayı silmediğiniz takdirde ve uygulamayı kaldırmadığınız sürece arama kaydında o seçtiğiniz numaraya dair her hangi bir görüşme geçmişi görmeyeceksiniz.

İşte her şey bu kadar kolay. Artık görüşme yaptığınız kişinin numarasının arama kaydında görünmesini istemiyorsanız uygulamaya eklemeniz yetecek. Uygulama sizin için otomatik olarak arama geçmişinden saniyesinde silecek. Bu uygulama bir çok kişiye büyük kolaylıklar sağlayacak ve bir çok kişinin hayır duasını alacak olduğu kesin.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir