Başka Yerlerde Açık Kalan Gmail Hesabınızı Kapatın

Google Hizmetleri,Silinen Rehber,Gmail

Merhaba Arkadaşlar, (bu giriş olayını da bir türlü beceremiyorum 🙂 )

Bugün bir konuda şüphede kaldım, gün içerisinde kullanmış olduğum yabancı bir bilgisayarda acaba Google Hesabımı kapatmışmıydım.

Daha sonra şüphede kaldığım Google Hesabımı (gmail,youtube vb.) şuan kullandığım bilgisayardan kapatabileceğim aklıma gelince, biraz rahatladım. Önemli birşey de yok da”  Tek Hesap Tüm Google işte”

 

Gelelim başka pc’lerde açık kalan gmail veya google hesabımızı nasıl kapatacağımıza,

Adım1; Kendi pc’miz üzerinden gmail.com ‘dan oturum açıyoruz, normal her zaman ki maillerimiz.

Adım2;Mailbox’sımızda sayfanın en altına iniyoruz, ve resimde de görüldüğü gibi “Ayrıntılar” a tıklıyoruz., gmail oturum kapatma, gmail açık kalan oturumu başka yerdn kapatma, Başka Yerlerde Açık Kalan Gmail Hesabınızı Kapatın, gmail açık kalan oturumu kapatma, başka pcde açık oturumu kapatma

 

Adım2; Buradan, hemen alttaki resimde de görebileceğiniz gibi, “Diğer Tüm Web Oturumlarını Kapat” butonuna tıklarsak. Diğer Ip’lerde açık kalan hesaplarımız kapanacaktır.

, gmail oturum kapatma, gmail açık kalan oturumu başka yerdn kapatma, Başka Yerlerde Açık Kalan Gmail Hesabınızı Kapatın, gmail açık kalan oturumu kapatma, başka pcde açık oturumu kapatmaBöylelikle hem hesaplarınız güvende, hemde içiniz rahat olacaktır.


“Başka Yerlerde Açık Kalan Gmail Hesabınızı Kapatın” için 3 cevap

  1. başka yerlerde açık unuttuğun gmail hesabını farklı yerden kapatsanız dahi hesabınızı açık gören kişi web sayfasını yenilemedikçe hesabınızın içinde gezinebilir. açık unutulan hesabımı ben kapattım artık kimse bilgilerimi göremez diye emin olmayın. Çok defa test ettim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir