Astropay Sanal Kart Sistemleri


Sektörde yer edinen sanal kart markalarından bir tanesi de Astropay Kart’tır. İşlevsellik bakımından diğer kart seçenekleri ile benzer özellikte tasarlanan Astropay, kısa süre içerisinde ülkemizde yaygınlaşmaya başlamış ve sanal kartlar arasında tercih edilen bir marka olmuştur.

Astropay Kart, işlevsellik bakımından dijital kart kodu ve beraberinde sunulan cvv kodu şeklinde tasarlanmıştır. Yani herhangi bir ekstra bilgiye gerek duyulmaksızın ödemelerinizi sadece bu bilgiler doğrultusunda gerçekleştirebilirsiniz. Her sanal kart markası kendine has özelliklerde talep edilen ihtiyaca yönelik tasarlanmıştır. Lakin tüm sanal kullanım kuponlarında da olduğu gibi ön ödemeli olarak satın alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Avantajlı ve kolay kullanımlı yapıda tasarlanan Astropay kart tamamen dijital bir kart olup elektronik ortamda tasarlanmıştır. Yani bu demek oluyor ki edindiğiniz sanal kullanım kuponunu fiziki bir değere sahip değildir. Astropay her ne kadar kredi kartı ile benzer özellikler gösterse de kredi kartından daha avantajlı ve güvenli şekilde ödeme gerçekleştirmenizi sağlamaktadır. Astropay satın aldığımızda kredi kartı gibi senelik kart ücreti vb. ekstra bir ücret sizlerden talep edilmemektedir. Ön ödemeli olduğu için sanal kullanım kuponunuzun bütçe kontrollü olduğunu ve paket aşım problemi ile karşılaşma gibi bir durumun söz konusu olmayacağını söyleyebiliriz.

Astropay, Dolar değerinde paketler halinde sizlere sunulmaktadır. Astropay kartın TL karşılığı ödemesini yaparak kartınıza sahip olabilir, ardından hızlı ve güvenli bir şekilde kartınıza ait dijital kod ile alışveriş, oyun ve bahis sitelerinde ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Astropay’e en güvenli şekilde resmi bayiler üzerinden sahip olabilirsiniz. Odemekartlari.com Astropay resmi bayi olarak sizlere en uygun fiyatlarla, güvenli bir hizmet vermektedir. Astropay hakkında ayrıntılı bilgi edinmek, merak ettiklerinizi öğrenmek için Ödeme Kartları üzerinden canlı destek hattı ile 7/24 iletişime geçebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir