2017’nin En Çok Beklenen Teknolojik Cihazları ve iPhone 8

iPhone 8 Ücret ve Özelikleri

2017 yılının özellikle teknolojik aletler bakımından oldukça şanslı olarak geçeceğini söylemek mümkün. Zira bu sene teknoloji evleri, yapmış oldukları çalışmalar ile birlikte teknoloji dünyasına damga vurmaya hazırlanıyor.

Dünya teknoloji devleri arasında yer almakta olan İntel, Samsung ve elbette ki pek çok kişinin tahmin edebileceği üzere Apple, oldukça fazla çalışma yürütüyor ve bu çalışmaların hepsinin de 2017’nin son çeyreği içerisinde kamuoyu ile paylaşılması bekleniyor.

2017’nin En Çok Beklenen Teknolojik Cihazları ve iPhone 8

Özellikle Apple tarafından piyasaya çıkarılacak olan yeni İphone serisi pek çok kişinin büyük bir merakla beklemesine sebep oluyor.

Samsung Dikkatleri Üstüne Çekiyor

Aynı zamanda bununla birlikte, Samsung’un piyasaya yeni sürmüş olacağı S8 ise, son derece dikkatleri üstüne çekmeyi başardı. Bunun en büyük sebepleri arasında ise katlanabilir tasarımlı geliştirmiş olduğu telefon bulunuyor. Samsung’un bu sene piyasaya süreceği katlanabilir tasarımlı telefon daha önce hiç görülmemiş bir telefon olarak biliniyor.

samsung s8

2017 yılına damgasını vurması beklenen telefonun ise sonbahar gibi tanıtımının yapılması bekleniyor. Çok sayıda kullanıcı da İphone ve Samsung arasında bir tercih yapmak için bekliyor. Bunun yanı sıra onlarca farklı kişi de konuyla alakalı olarak yeni tasarımların açığa çıkmasını bekliyor.

Bu sene Samsung’un satış rekorları kırması bekleniyor. Bunun en büyük sebebi ise almış olduğu patentin İphone tarafından dahi beğenilmiş olması olarak biliniyor. Yıl sonunda ise Samsung’un başarısını hep beraber göreceğiz.

 

iPhone 8 Ücret ve Özelikleri

Apple’ın bu yıl duyuracağı yeni amiral gemisi iphone 8 ücret ve özellikleri hakkında birçok dedikodu ve sızıntı yapılmış olsa da henüz bu konuda resmi açıklama yapılmış değil.

iPhone 8 Ücret ve Özelikleri

Bu da iphone 8 ücret ve özellikleri hakkında yapılan iddiaların havada kalmasına neden olmaktadır. Biz de sağlam kaynaklardan edindiğimiz bilgiler ışığında sizlere iphone 8 ücret ve özellikleri hakkında bilgi vereceğiz. Bu bilgileri elde etmek için yazımızı sonuna dek okumanız yeterli olacaktır.

iPhone 8 ücret ve özellikleri nelerdir?

Geride bıraktığımız 2016 senesine damga vuran yeni amiral gemileri iPhone 7 ve iPhone 7 plus ile telefon sektörüne damga vuran Apple yeni bir rekorun peşinde.

iPhone 8 Ücret ve Özelikleri

En büyük iddialardan biri; Apple kullanıcılarına daha büyük bir ekran sunmak için Home tuşuna kaldıracak yönünde. 

Ayrıca 2017 senesini Apple için özel kılan bir durum var zira Apple bu yıl sektördeki 10. yılını kutlayacak.

iPhone 8 Ücret ve Özelikleri

Bu yüzden piyasaya süreceği telefonlar çok özel ve eşsiz olmak zorunda. Kaldı ki kamuoyunda da bu yönde bir beklenti oluşmuş durumda. İphone 8 ücret ve özellikleri ise oldukça dikkat çekici.

Ekran teknolojisi açısından bakacak olursak Apple bir tabuyu kırıp iPhone 8’i OLED ve AMOLED ekran teknolojilerinden faydalanarak piyasaya sürebilir.

iPhone 8 Ücret ve Özelikleri

Bununla beraber her zaman kullanıcıların eleştirisine maruz kalan Apple iPhone 8 ile hızlı şarj teknolojisine selam çakabilir. Ayrıca kablosuz şarj ile şarj olması beklenen iPhone 8 5 metrelik mesafe içinde Wi-Fi’den güç alarak şarj olabilecek. Bu sayede her zaman ve her yerde telefon kullanma özgürlüğüne sahip olabileceksiniz.

Yeni iPhone Fiyatı;

Biraz can yakacak gibi 1000 dolar olacağı söyleniyor 🙂 Doların o zamana kadar 4 TL olacağını düşünürsek (biz yine de düşünmeyelim). 4000 TL ye gelecek gibi gözüküyor.

Yeni iPhone özellikleri için  hazırlanmış detaylı infografiğe göz atmanız da fayda var. 

iPhone 8 Ücret ve Özelikleri


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir