Meydan Ardıçlı Projesi


Sektörün önde gelen inşaat firmalarından olan Özyurtlar İnşaat, adından söz ettiren projelere imza atmaya devam ediyor. Birçok prestijli konut projesini hayata geçiren ve konut sahiplerine ayrıcalıklı yaşamın kapılarını açan Özyurtlar İnşaat, yine ses getirecek iddialı bir projeye daha başlıyor.

Özyurtlar İnşaat’ın Meydan Ardıçlı adındaki yeni projesi İstanbul’un gözde yatırım bölgelerinden Bahçeşehir sınırlarında yükselecek. Henüz lansman aşamasında olan proje, konutlarla birlikte 15 bin metrekareye yayılan ticari birimlerden oluşuyor ve karma konsept halinde tasarlanıyor. Meydan Ardıçlı projesi içerisinde site etabı ve meydan etabı olmak üzere iki bölüm bulunuyor.

Meydan Ardıçlı daire etabında toplamda 1.681 adet konut bulunuyor ve bu dairelerin tipleri 1+0’dan 4,5+1’e kadar değişkenlik gösteriyor. Projede konutların yanı sıra bir meydan alanı mevcut ve bu alanda birbirinden değerli markaların yer alması planlanan cadde konseptinde 125 adet ticari birim yer alıyor.

Toplamda 67 dönümlük bir alana yükselen Meydan Ardıçlı projesinin 12 bin metrekaresi peyzaja ayrılmış durumda. Bu kadar büyük bir alana yayılan proje, Meydan Ardıçlı nerede? Sorusunu akla getiriyor. Lokasyon olarak Doğan Araslı Bulvarı’nda yer alan proje 2019 yılında tamamlanması planlanan Mahmutbey Bahçeşehir Esenyurt metro hattının Ardıçlı durağının hemen yanında konumlanıyor. Bu konumu ile oldukça prim yapacak olan proje aynı zamanda 3. Havalimanına ise yalnızca 18 kilometre uzaklıkla. Kolay ulaşım lokasyonu ile dikkat çeken Meydan Ardıçlı fiyat bilgileri ile ilgili detaylar projenin satış ofisinde veriliyor.

İnşaat çalışmalarının başladığı Meydan Ardıçlı projesinde konut sahiplerinin konforu için her şey düşünülmüş durumda. 36 ay gibi bir sürede teslim edilmesi planlanan projede daire sahiplerinin kullanımına sunulmak üzere 2 adet yüzme havuzu, alışveriş alanları, spor salonu, otopark gibi olanaklar yer alıyor.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir