Pendik Arçelik Teknik Servisi


Ülkemizde en çok beyaz eşya üreten markalardan birisi olan Arçelik, buzdolabı, çamaşır – bulaşık makinesi, küçük hane aletleri ve kombi üretmektedir.

En kaliteli markalardan birisi olarak kullanıcı kitlesi oldukça büyüktür. Marka kendisine bağlı olan teknik servisler ile bu ürünlerin bozulmasında müdahaleyi de kendisi yapmaktadır. Bozulan hane eşyalarınızı Pendik Arçelik Servisi ile görüşüp teknik destek isteyerek onardırabilirsiniz. Çağrı merkezi ile görüşülerek bozuk olan hane eşyası konusunda ihtiyaç duyulan bilgiler ve hane adresi belirtilerek buluşma alınır ve teknik servis meselenizin çözümü için gelir. Teknik servisler yoğunluğa göre gün içerisinde gelmeye çalışıyorlar. Ancak çok fazla yoğunluk varsa bir sonraki gün için de buluşma verilebiliyor.

Kartal Arçelik Servisi, Arçelik marka tüketicilerine en kaliteli hizmeti veriyor. Arçelik ürettiği tüm beyaz eşya ve küçük hane aletleri ile insanların kullanımda ilk tercihi olmaya devam ediyor. Bilhassa kullanıcılara alım sonrası da sunduğu kaliteli teknik hizmetler ile güvenilirliğini sağlamlaştırıyor. Kurtköy Arçelik Servisi bölgede ki her yere hızlı hizmet, emin hizmet siyaseti ile seçenek ediliyor. Müşterilerin çağrı merkezini arayarak oluşturdukları arıza kayıtları olabildiğince hızlı şekilde alandaki teknik personellere yönlendiriliyor ve hizmet sağlanıyor. Teknik destek personelleri bozulan aleti inceleyip problemin tekrarlanmaması için en uygun çözümü sunar ve uygular. Güler yüzlü ve uygun ücretli müşteri memnuniyeti odaklı çalışma siyaseti ile hizmet verir.

Pendik ve civardaki bölgelere hizmet veren Maltepe Arçelik Servisi kombi de dahil olmak üzere tüm beyaz eşyaların tamiratını yapıyor. Mesele çözümüne yedek parçalar ile gelip, en hızlı çözümü sağlıyor. Çağrı merkezini arayarak oluşturduğunuz arıza kaydı neticesi adrese en yakın gezici servis gönderiliyor. Tüm beyaz eşya ve küçük ev aletlerinin arızasına çözüm sunarak evlerdeki konforu sağlıyor. Takılan yedek parçalar için garanti sunarken güler yüzlü çalışanlar ile müşteri memnuniyetini ön tasarıda tutuyor. Teknik servis bu arada kombi tamir, bakım ve onarım hizmetlerini de vermektedir.

Tüm arıza kayıtlarına aynı gün içerisinde cevaplayıp yoğunluğa göre aynı gün hizmet vermeyi ehemmiyetli bulan Pendik Arçelik Servisi beyaz eşya kullanıcılarına en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlıyor. Tamamiyle uzman kadrosu ile kalıcı ve ekonomik hizmet veriyor. Çağrı merkezine erişebildiğiniz her an yardımcı müşteri temsilcileri tarafından ihtiyaç duyulan bilgiler alınarak arıza kaydınız oluşur ve en kısa müddette teknik ekibin gelmesi sağlanır. Sağladığı hizmetlerde makinelere takılan yedek parçaların da garantisini sağlayan teknik servis müşteri memnuniyetini ve ekonomisini önem veriyor. Bilhassa kış öncesi yapılacak kombi bakımları ve denetimleri ile ilgili oldukça titiz çalışıyor. Çağrı merkezinin sağladığı meselesiz ve kesintisiz çağdı merkezi hizmeti ile aradığınız her an arıza kaydınızı yaptırabilirsiniz.

 


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir