Medyum Hocaların Aşk Büyüsü İşlemlerindeki Başarısı


Aşk için yapılan Saç büyüsü, en hızlı tesir eden büyülerden biridir. Bu yüzden alternatif bir aşk büyüsü arasında değil, ilk uygulanacak büyüler arasında gelir. Eğer tutmaz ise diğer alternatif büyülere geçilir ki tutmama olasılığı da oldukça düşüktür. Sırasıyla ve doğru niyetlerle yapıldığı takdirde yüzde 80 oranında tutan bir büyüdür. Diğer büyülere nazaran hazırlanış aşaması da oldukça kolay ve zahmetsizdir. Kafa karıştırmaz. Kullanılacak çok malzemesi de yoktur. Tamamıyla manevi yoğunluk maddi materyallerden önce gelmektedir. Gerek sağlamlığı, gerek süresiz oluşu, gerekse de malzemesinin her insan tarafından bulunabileceği açısından medyumluk kariyerim boyunca en çok uyguladığım büyülerden biridir. Özellikle gençler üzerinde uygulandığında iyi sonuç aldığım bu büyü, yetişkin insanlarda daha az oranda tutmaktadır. Yetişkin şahıslardan kastım ise 50 yaş ve üzeridir. Saç büyüsü, aşık etmek istediğiniz kişiyi size karşı gözleri ve algıları açılmış bir hale getirir. Ancak bu demek değildir ki size bir anda ortada hiçbir sebep yokken sırılsıklam aşık olsun. Ancak bu yolda size çok büyük katkılar ve kolaylıklar sunmaktadır. Örneğin, kişi bu büyünün altındayken sizin varlığınızı daha temiz ve açık bir şekilde görür. Onun görüş açısına ve düşünce alanına dahil olursunuz. Hareketlerinizi algılar ve onun gözünde varlığınız kesinlik kazanır. Kısaca başrol olursunuz. Peki, size sırılsıklam aşık etmek için büyüyü yaptığınız dönemde ne tür yan çalışmalarda bulunabilirsiniz? Eğer bu büyü kapsamı içerisinde bakımınıza ve tavırlarınıza özen gösterirseniz, aşırıya kaçmamak kaydıyla cezbedici hareketler sergilerseniz, o kişiye karşı dürüstlükle ilginizi belli ederseniz büyüyü yaptığımız bu kişinin size kayıtsız kalması pek mümkün olmayacaktır.

Saç Büyüsü Sırasıyla Nasıl Yapılır ?

Saç büyüsü, kadın ya da erkek herkesin yapabileceği bir aşk büyüsü kategorisinde yer alır. Büyünün nasıl yapıldığına gelecek olursak… Adından da anlaşılacağı üzere saç ile yapılmaktadır. Bazı gereksinimlere ihtiyaç duyar. Öncelikle size aşık olmasını istediğiniz kişiye karşı boş olmamanız şarttır. Karşılıklı olmaz ise sevgi bağı oluşamaz. Kimseye de eziyet için büyü yapılmaz. Burada hemfikirsek aşk büyüsü mantığını da kavramamız gerekir. Aşk için yapılan çalışmalarda medyum hocalar başarılı olmalıdır. Uzman medyum hoca, aşk büyüsü çalışmalarında çok başarılıdır. Bu zamana kadar yaptığı tüm çalışmalardan başarılı sonuçlar almıştır. Öncelikle sürekli düşündüğünüz bu kişi beyninizi en çok meşgul eden konulardan birini oluşturmaktadır. Bu da başta kafanızda bulunan saç telleri olmak üzere bütün vücudunuzun hissiyatını ele geçirmiştir. Bu yüzden saçınızdan bir tek tel koparmanız gerekmektedir. Ancak bu tel yarıdan veya uçtan değil, gözle seçilebilir düzeyde kökünden koparılmalıdır. Sizin için daha kolay olacağı için (başka bir anlam taşımamaktadır) kafanızın tepesinden bir tel koparabilirsiniz. Nazikçe tuttuğunuz bu saç teline gerekli duaları yatmadan önce okumalısınız. Çünkü duygular yatağa girildiğinde ve akşam saatlerinde daha yoğun olarak aklımızı meşgul ederler. Ellerinizi dua için açtığınızda sol elinizde saç telinin bulunması yeterlidir. İyi duygular beslediğiniz bu kişinin yüzünü duaları okurken gözünüzün önüne getirirseniz aşk büyüsü çok daha sağlam olacaktır. Dualarınızı bitirdikten sonra elinizdeki saç telini yarın giyeceğiniz kıyafetinizin cebine koymalısınız. Koymadan önce bir peçeteye ya da bir kaba saklarsanız yarın bulmanız gerektiğinde sizin için daha kolay olacaktır. Ancak nereye koyduğunuzu unutmayın. O gece sevdiğiniz kişiyi düşünerek uyuyun. Ertesi gün ise kıyafetinizi giyin ve sevdiğiniz kişinin yanına gidin. Ona hiç fark ettirmeden okunmuş saç telinizi onun saçının tepesine koyun. Bu büyünün en zor kısmıdır. Ama eğer o kişinin size aşık olmasını istiyorsanız bu kadar yakınlaşmaya da cesaretinizin olması gerekmektedir. Saç, bir başka saça bindiğinde düşmesi pek olası değildir. Bu yüzden eğer elleriyle saçlarını karıştırmazsa saçınız orada kalacaktır. Sık sık bu büyüyü yaptırdığım insanlar saçın kişinin kafasında ne kadar durması gerektiğini sormaktadır. Doğru süre yalnızca 1 saattir. Bütün gün saç telinizin şahsın kafasında kalması da zaten pek mümkün değildir. Eğer bir saat boyunca köküyle birlikte kopardığınız ve sevdiğiniz kişinin yüzünü hatırlayarak dua okuduğunuz saçınız şahsın kafasında kalırsa büyümüz tutacak demektir.

Aşk Büyüsünün Tesiri ve Etkileri

Peki, bu işlemden sonra ne kadar bir zaman geçmeli ki aşk büyüsü tutmuş olsun? En az 1 aylık bir zaman gerekiyor. Bu zamanın ardından kişinin size olan ilgisi gözle görülür düzeyde değişecektir. Eğer kişiyle aynı yerde çalışıyor veya yaşıyorsanız bunu davranışlarında, farklı yerlerdeyseniz sizinle başka arkadaşlarınız aracılığıyla kurmak istediği kontaktan anlayabilirsiniz. 1 ayın ardından onu takip eden günler boyunca ilgi artacak, artacak ve artacaktır. Medyum hoca efendi olarak binlerce aşk büyüsü efsunları hazırladım. Kısa zaman içerisinde bütün çalışmalarım olumlu neticeye ulaştı. Eğer sizde sevgilinize etkili bir çalışma yaptırmak istiyorsanız iletişim kurabilirsiniz.

Medyum, Kimlere Büyü Yapmıyor

Ancak bu büyünün de her büyü gibi bazı prensipleri vardır. Bunları yerine getirmek gereklidir. Aşk büyüsü sizler de kabul edeceksinizdir ki herkese yapılamaz. Kimdir bu herkes? Evliler. Nişanlılar. Sizden yaşça çok küçük ya da yaşça çok büyük olan kişiler… Evli şahıslara bu büyü yapılamaz. Ki, neticesi yuva yıkıcı olmasın. Fakat bu demek değildir ki başkasına aşık olan birine yapılamaz. Eğer nişanlı veya evli değilse başkasını seven birine aşk büyüsü yapılabilmektedir. Tek prensip arada bir aşk bağının, yani karşılıklı sevginin olmamasıdır. Yani şahsın aşık olduğu kişi o şahıstan hoşlanmamalı. Yaşça büyüklere ya da çok küçüklere yapılamaz. Ki, doğanın ve hayatın normal akışına müdahalede bulunulmasın, ortaya kötü sonuçlar çıkmasın. Büyünün etkisine gelirsek. Siz o kişiden soğuyana kadar veya vazgeçene kadar aşk büyüsü etkisi sona ermez. Bunun bir sınırlaması yoktur. Size bir ömür aşık olmasını istediğiniz kişiye de uygulayabilir, sevgilinize de, sizi ilk defa gören birine de uygulayabilirsiniz. Aşk büyüsü ile ilgili en çok gelen sorulardan biri de, koparılan saçın boyalı olup olmamasıdır. Boyanın hiçbir ehemmiyeti yoktur. Saçınız istediğiniz renge boyalı olsun, büyüyü etkilemez. Ancak büyünüzün sağlam olmasını istiyorsanız bu işlemi yapmadan önce saçlarınızı güzelce temizlemenizi öneririm. Temizlik büyünün bir numaralı gereksinimlerinden biridir. Ki, dualadığınız bir saçın pis olması da akla uygun olmaz. O yüzden ya abdest alın ya da gusül abdestiyle tamamen temizlenerek duanızı yapın. Kaldı ki birini kendinize aşık etmek istiyorsanız her daim temiz olmanız sizin yararınıza olacaktır. Önemli bir ayrıntı olarak şunu da unutmamak gerekir. Siz de yaptırmak istiyorsanız https://www.aslanhoca.com üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Aşk büyüsünü bir kere yaptığınız kişi size aşık olduğunda siz vazgeçerseniz eğer, sonra da kararınızı ilerleyen aylarda değiştirirseniz o kişiye bir daha aşk büyüsü yapamazsınız. Büyü tutmayacaktır. O yüzden bu kadar büyük bir büyünün neticelerini şimdiden düşünmeli, doğru kararlar vermelisiniz. Zira sizin ve aşık etmek istediğiniz kişinin hayatını anormal derecede değiştirecek bir takım durumlar ve vaziyetler söz konusuysa bu büyü size yarardan çok zarar sağlayacaktır. Büyünün tutması için her şeyden önce bu iyi niyeti ve işleri görüşlülük ilkesini uygulamanız gerekmektedir. Çok küçük bir ayrıntı daha var ki, bu da bazı erkekler tarafından bana gelen en sık soruların başında geliyor. Büyüyü yapmak isteyen kişi kel olduğu takdirde kaşından veya göğsünden bir teli koparabilir. Bu da büyüyü yapabilmenizi mümkün kılacaktır.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir