İnternet Olmasa Bile Youtube İzlenebilecek

İnternet Olmasa Bile Youtube İzlenebilecek

[mks_dropcap style=”letter” size=”52″ bg_color=”#ffffff” txt_color=”#000000″]i[/mks_dropcap]internet bağlantısının zayıf olduğu yerlerde sayfalar bile açılamazken video izlemenin imkansız olduğunu söylerdik. Ancak ilerleyen teknoloji buna da bir çözüm buldu. Youtube yazılımcılarının geliştirdiği özel sistem olan yeni uygulama sayesinde, internet bağlantısının yetersiz olduğu bölgelerde dahi Youtube kullanılabilecek. Uygulamanın temelleri Facebook tarafından atılmıştı. Facebook Lite isimli uygulama ile benzerlik gösteren Youtube Go isimli yazılım sadece biraz daha gelişmiş şekli.

 

Youtube Go Uygulaması

İnternet Erişimi Zayıf Olsa Bile Youtube İzlenebilecek

Yeni geliştirilen ve piyasaya indirilebilir halde sunulan Youtube Go uygulaması sayesinde gerek bağlantının yavaş olması gerekse internet kesikliği yaşanması, video izlemeye engel olmayacak. Bu uygulamanın kullanılması ile birlikte çevrimdışı video izlemek mümkün hale geldi.

2016 yılının ikinci yarı yılında Delphi’de düzenlenmiş olan etkinlikte (Hindistan için Google) Youtube Go uygulamasından bahsedilmişti ve çok kısa süre içerisinde uygulanabilir hale geleceği bildirilmişti. Böylelikle bu uygulamanın kullanılmaya başlanması sonucunda internet bağlantısı ile ilgili sorunların yaşandığı anlarda ve bölgelerde kullanıcılar telefonları ile rahatça video izleyebilme şansına sahip olacaklar.

Youtube Go Sistem Gereksinimleri

Youtube tarafından geliştirilen programın en güzel yanlarından biri de yükleme öncesi tüm gerekli analizleri yapabiliyor olmasıdır. Yani videoyu indirmek isteyen kullanıcı, mevcut depolama alanını, gerekli indirme süresini ve hatta indirilecek olan videonun kalitesine göre ne kadar yer kaplayacağını bile görüntüleyebiliyor. Youtube Go ayrıca Bluetooth desteğine de sahip. Böylece uygulamayı kullanan diğer insanlar ile Bluetooth kullanarak paylaşım içerisinde bulunulabilecek. Yazılımın şu an için hala daha test aşamasında olduğunu da hatırlatmak isteriz.

Youtube Go Nasıl İndirilir

Youtube Go Uygulamasını çok yakın zamanda Google Play üzerinden indirebileceksiniz. Uygulama şuan sadece Hindistan kullanıcıları için indirilebilir durumda. Ancak Apk dosyası paylaşıma açık, aşağıdaki butonu kullanarak Apk dosyasını indirebilirsiniz.

Ancak, uygulamayı yükledikten sonra sadece telefonunuza mesaj yoluyla gelecek olan bir kod ile uygulamayı kullanmaya başlayabiliyorsunuz.

[mks_pullquote align=”left” width=”600″ size=”18″ bg_color=”#6c3d84″ txt_color=”#ffffff”]
Bunun için fake numara alma yazımızdan faydalanarak kolaylıkla başka bir numara alabilirsiniz.

Fake Numara Alabileceğiniz Bilinmeyen 3 Uygulama

[/mks_pullquote]

 

[mks_button size=”large” title=”Youtube Go İndirmek İçin Tıklatınız” style=”squared” url=”http://www.apkmirror.com/apk/google-inc/youtube-go/youtube-go-unreleased-0-26-67-release/youtube-go-0-26-67-android-apk-download/download/” target=”_blank” bg_color=”#1e73be” txt_color=”#FFFFFF” icon=”fa-film” icon_type=”fa” nofollow=”1″]


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir