Gümüş Alyans Modelleri


Çiftler için önem taşıyan alyans modelleri bu nedenle  her iki tarafında beğendiği ve en güzel gözlerine hitap eden modelleri araştırarak seçmeleri oldukça önemlidir. Birbirini seven iki kişiye hitap ettiği için seçim yapılırken özenle bakılıp alınmasına itina gösterilmektedir. Gümüş alyans modellerinden bahsedilirse birçok madde sıralanılabilir bunlar; sade, taşlı, işlemeli, ince gibi birçok modelle karşılaşılabilir.

Kadınlar genel olarak süse çok düşkün oldukları için gösterişli görünüme sahip yüzükleri daha çok tercih ederler taşlı yüzükler kadınların gözdesi olmaktadır. Fakat taşlı yüzüklerde ise işçiliği düzgün kaliteli malzeme seçildiğinde taşlarının düşme riskini en aza indirmiş olacaklardır. Bu şekilde taş düşme sorunu yaşanmadığında göz zevklerini bozmayıp ömür boyu severek ve isteyerek parmaklarında taşımalarını sağlayacaktır. Alyans modellerinde fazla sayıda çeşit olan bir yerden almak oldukça kişinin beğenme arzusunu karşılayacak bir şekilde olacaktır.  İki yüzük taşımaktan hoşlanmayanlar ise tek taşlı alyans tercihlerini ön sırada tutmaktadırlar. Evlilik alyanslarının Tek taş pırlanta ile buluşması görüntü açısından oldukça göze hitap edilmektedir. Estetik duruşu ile gözleri kamaştıran tektaş alyans oldukça fazla beğeni kazanmaktadır. Evlilik teklifi için de ayrı bir yüzük almaya gerek kalmadan ikisini aynı yüzükte buluşturmak oldukça zarif olacaktır. Ayrı Ayrı yüzük seçmek zor olacağı gibi tek bir yüzükte iki yüzüğü beraberinde almak oldukça kolaylık sağlayacaktır.

İnce alyans oldukça şık zarif duran bir yüzük olmakla beraber insanların dikkatini sadeliğiyle de çekmektedir. İnce alyansların taş ve işlemeli modelleri de bulunmaktadır. İnce narin olmasına rağmen n oldukça dayanıklıdır. Ergonomik olmasıyla fazla talep görmektedir. Bu şıklığı Gümüş kolyeler ve taşlı kolyelerle tamamlamak mümkündür. Oldukça modern ve klsaik tarzlarda da tasarlanır. Çiftlere özel avantajlar sunan ince alyans yüzükler online sitelerde de satışını sağlamaktadır. Düz bir yapıya sahip olduğu için bakımı temizliği gayet kolay olan bu yüzük parmakta yokmuşçasına rahatlık sağlar. Bundan dolayı evlenecek olan çiftlerin birçok model de kararsızlık yaşamaları durumunda birbirlerinin fikirlerini almakta ortak beğenilen yüzüklerin seçimine özen gösterildiğinde aşkın simgesi olan yüzükler daha beğeniyle parmaklarda taşınmaya değer kazanır.

Kaynak: https://www.sefasilver.com


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir